Zobrazit větší

Sada zahradního nábytku MATERA - Šedá/světle šedá

A43:47291 (pro objednávky)

Nové

Zahradní nábytek Matera je stylové souprava pro 4 osoby, díky které si vytvoříte útulné místo k odpočinku ve Vaší zahradě nebo na terase....

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 800 Kč

Více informací:

Sada zahradního nábytku MATERA - Šedá/světle šedá - Zahradní nábytek - Trefa Sport .cz

Sada zahradního nábytku MATERA - Šedá/světle šedá


Zahradní nábytek Matera je stylové souprava pro 4 osoby, díky které si vytvoříte útulné místo k odpočinku ve Vaší zahradě nebo na terase. Souprava sestává z pohodlné dvojité pohovky, dvou křesel a kávového stolku. Pohovka a křesla jsou vyrobeny z 5 mm trvanlivého výpletu namontovaného na hliníkové konstrukci s práškovým nástřikem. Nohy nábytku a stolek jsou vyrobeny z naolejovaného akátového dřeva. Materiál produktuy nábytku zaručují jeho trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Souprava se vyznačuje kvalitním a estetickým zpracováním. Nábytek je vyroben v tlumených odstínech šedé barvy, které se budou hodit do jakékoliv zahrady nebo na terasu. Sada zahrnuje také měkké polštáře s impregnovanými potahy, díky kterým bude odpočinek ještě pohodlnější.

Se zahradním nábytkem Matera obdržíte i dvě šedé deky a ochranný potah na nábytek zdarma.
Stýlové provedení


Design výrobku zahradního nábytku Matera je založen na promyšlené kombinaci akátového dřeva a odolného polypropylenového výpletu. Zadní a boční částí nábytku z polypropylenového výpletu dodávají lehkost a jedinečný design celé soupravě.

Dřevěný kávový stolek


Odpočívejte na zahradě s rodinou a přáteli! Stůl s rozměry: délka 100 cm / šířka 55 cm / výška 38 cm poskytne dostatek prostoru pro čtyři osoby. Stůl je vyroben z akátového dřeva. Je odolný vůči vodě, snadno se čistí a především je velmi odolný.

Impregnované potahy


Souprava je vybavena polštáři o tloušťce 10 cm. Polštáře byly vyrobeny vysoce kvalitního materiálu, díky čemuž jsou nejen měkké, ale i příjemné na dotek. Potahy jsou také odolné vůči skvrnám a vodě. Při nechtěném vylití nápoje jako např. vína nebo kávy se skvrny velmi snadno odstraní, protože potahy polštářů jsou vybaveny skrytým zipem, který umožňuje jejich rychlé a pohodlné stažení a následné vyprání. 

Certifikát FSC


Sada zahradního nábytku Matera značky diVolio má certifikát FSC ™ (Forest Stewardship Council). FSC je mezinárodní nezisková organizace, která bojuje z;a udržitelný rozvoj v lesních oblastech. Zabraňuje nadměrnému využívání lesních oblastí. Kromě svého závazku chránit lesní prostředí, FSC podniká kroky k zajištění řádných sociálních a finančních praktik. Zakoupením zahradního nábytku s certifikátem FSC ™ přispíváte k podpoře zodpovědných vlastníků lesů, jejichž cílem je udržovat lesnické postupy, s ohledem na lidi a přírodu.


Souprava obsahuje:


1 x dřevěný kávový stolek
1 x velká pohovka
2 x křeslo
3 x sedák s odnímatelným potahem
4 x zadní polštář s odnímatelným potahem
1 x montážní sada


Grátis:


2 x polárová deka 150 x 180 cm v šedé barvě
ochranný kryt


 
Technické údaje:


Značka: di volí
Model: MATERA DV-002GF
Barevné provedení výpletu: šedá
Barevné provedení potahů: světle šedá
Rozměry produktu stolku: délka 100 cm x šířka 55 cm x výška 38 cm
Ručně dělaný výplet s průměrem 5 mm
Hliníkový rám s práškovým nástřikem
Stolek a nohy nábytku vyrobené z akátového dřeva, naolejované
Pohovka s rozměry [šířka / hloubka / výška]: 150 cm x 63 cm x 65 cm
Křesla s rozměry [šířka / hloubka / výška]: 59 cm x 63 cm x 65 cm
Polštáře s tloušťkou 10 cm, potahy vyrobené z impregnovaného materiálu
Nábytek pro vlastní montáž
Souprava je odesílána v 3 balících + 1 balík s dekami
Dlouhá životnost a snadná údržba
Odolnost proti povětrnostním vlivům: Ano
Odolnost proti UV záření: Ano
Odolnost proti špíně: Ano (kromě polštářů)

Kategorie sportovního zboží: Zahradní nábytek


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sada zahradního nábytku MATERA - Šedá/světle šedá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz