Zobrazit větší

Vířivá vana Aurora 1

A50:808378 (pro objednávky)

Nové

Vířivá vana Aurora 1Má velmi praktické rozmístění trysek - například v "captain" pozici najdete dlaňové trysky, které uvolňují napětí a...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 80 025 Kč

Více informací:

Vířivá vana Aurora 1 - Vířivé bazény - Trefa Sport .cz

Vířivá vana Aurora 1

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Vířivá vana Aurora 1

Má velmi praktické rozmístění trysek - například v "captain" pozici najdete dlaňové trysky, které uvolňují napětí a ztuhlost, zejména v případě křečí, tlaku a nepříjemného pálení. Chodidla namasírujete pomocí protilehlé pozice. Odpočinkové lehátko vedle je vybaveno s tryskami zacílenými na mezilopatkové svalstvo nalevo a napravo od páteře. Masáží těchto bodů v horké vodě dochází k celkové úlevě od stresu a napětí.

Všechny vířivky amerického výrobce Viking Spas jsou vybaveny bezpečnostním povrchem Soft Touch, který je jediný na světě certifikován Home Safety Council v USA. V této vířivce uklouznete jen ztěží.

PROVEDENÍ MODELU:

barevné provedení vany: bílý SATIN, opál SATIN
barevné provedení panelu: tmavě hnědá

Cena zahrnuje 15% DPH. Nezahrnuje dopravu, instalaci a termokryt.

 

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Bazény a doplňky | Vířivé bazény


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Vířivá vana Aurora 1 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz