Zobrazit větší

Vířivá vana Catalina Neptune Premium

A50:808377 (pro objednávky)

Nové

Vířivá vana Catalina Stealth Neptune PremiumTato vířivka se stane vaším relaxačním útočištěm, uvolní vaše svaly, zklidní mysl a vrátí...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 222 691 Kč

Více informací:

Vířivá vana Catalina Neptune Premium - Vířivé bazény - Trefa Sport .cz

Vířivá vana Catalina Neptune Premium

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Vířivá vana Catalina Stealth Neptune Premium

Tato vířivka se stane vaším relaxačním útočištěm, uvolní vaše svaly, zklidní mysl a vrátí klid do vašeho života. Vytvořte si tu pravou atmosféru LED podsvícením, pusťte si svou oblíbenou hudbu přes audiosystém, zaposlouchejte do uklidňujícího zvuku vodopádu a nechte trysky masírovat vaše tělo.

Vířivky Catalina jsou ručně vyrobeny i testovány a výbavu si můžete nakonfigurovat tak, aby maximálně splňovaly vysoké nároky na váš životní styl a staly se nejen ozdobou, ale pravou oázou relaxace zahrady vašeho domova. K vířivé vaně Catalina Neptune Premium doporučujeme zakoupit termokryt přímo určený pro tento model a provedený se stejnou pečlivostí a kvalitou jako vířivka sama.

PROVEDENÍ MODELU:

barevné provedení vany: Gypsum, Stříbrná perleť
barevné provedení panelu: Tmavě hnědá, Šedá
(náhled barevných kombinací – viz obrázky)

 

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Bazény a doplňky | Vířivé bazény


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Vířivá vana Catalina Neptune Premium ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz