Zobrazit větší

Trikot Compressport TRAIL POSTURAL SS TOP

7640314044074

A35:AM00001B990-black (pro objednávky)

Nové

TRAIL POSTURAL SS TOP je výjimečně lehké kompresní tričko od společnosti Compressport, vhodné pro běhání v terénu, v lese a na horských...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 282 Kč

Více informací:

Trikot Compressport TRAIL POSTURAL SS TOP - Trička - Trefa Sport .cz

Trikot Compressport TRAIL POSTURAL SS TOP

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: male
  • SIZE: L


TRAIL POSTURAL SS TOP je výjimečně lehké kompresní tričko od společnosti Compressport, vhodné pro běhání v terénu, v lese a na horských stezkách. Rozměr \„medium\“ neváží více než 90 gramů, a proto nebudete téměř ani cítit, že jste si před tréninkem nebo závodem běžecký trikot oblékli na sebe. Nezaměnitelným prvkem pánského trikotu jsou odvětrávací zóny ze speciálně navržených termoaktivních vláken. Bude se Vám hodit pro dlouhé vyčerpávající tréninky, účast na maratonech nebo běhání ve členitém horském terénu. Termoaktivní materiál, z něhož bylo běžecké tričko vyrobeno, se aktivně podílí na odvádění potu z povrchu těla a následně mu umožňuje se vypařovat, látka tedy velmi rychle schne. Tričko má přiléhavý střih, přizpůsobuje se tvaru těla a nebrání jeho pohybům při sportování. Zcela ploché švy snižují na minimum riziko otlačenin a podráždění pokožky běžce. Syntetická vlákna trička se vyznačují velkou ohebností a roztažitelností, což ve spojení s kompresními vlastnostmi napomáhá držet svaly v pevné pozici a prokrvovat jejich povrchové partie. Dále je třeba zmínit technologii Unique Spin Control, napomáhající správnému držení těla a páteře. Konkrétně se jedná o použití elastických vláken, která se vinou podél páteře a břicha. Jsou oporou pro ramena a horní části páteře svého nositele. I v případě, že je běžec již unavený předchozím náročným výkonem, bude konstrukce trička vylepšovat držení správného sklonu postavy. Trikot je po celé své délce zapínatelný pomocí zipu, což je praktické pro oblékání, ale i pro individuální nakládání s teplotou pokožky. Absolutní novinkou tohoto modelu je promyšlené umístění kapes. Klasické kapsy vzadu byly nahrazeny menšími kapsičkami v oblasti pasu. Vzniklé technické řešení připomíná kombinaci elastického běžeckého pásu a cyklistického trikotu. TRAIL POSTURAL SS TOP je nejlepší volbou pro triatlonisty a sportovce, kteří si potrpí na pokročilá technologická řešení, jež jim mají přinést nejlepší možné výsledky.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Trička


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Trikot Compressport TRAIL POSTURAL SS TOP ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz