Zobrazit větší

Podvlíkačky X-Bionic COMBAT ENERGIZER 4.0

7613418031714

A35:NGCP05W19M-e052 (pro objednávky)

Nové

Pánské podvlíkačky termo COMBAT ENERGIZER 4.0 od X-Bionic Vás nezklamou ani v nejnáročnějších podmínkách. Stanou se ideální volbou pro...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 560 Kč

Více informací:

Podvlíkačky X-Bionic COMBAT ENERGIZER 4.0 - Termoprádlo - Trefa Sport .cz

Podvlíkačky X-Bionic COMBAT ENERGIZER 4.0

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Green
  • gender: male
  • SIZE: XXL


Pánské podvlíkačky termo COMBAT ENERGIZER 4.0 od X-Bionic Vás nezklamou ani v nejnáročnějších podmínkách. Stanou se ideální volbou pro četné oudoorové aktivity, počínaje letním hikingem a konče military games v terénu nebo stále populárnějším bushcraftem. Jejich konstrukce prošla celou řadou zdokonalení z;a účelem optimalizace nakládání s tělesným teplem a navýšení výkonnosti z;a všech okolností. Klíčovým prvkem šortek je systém ThermoSyphon® coby následovník dříve užívaného systému ochlazování 3D Bionic Sphere®. Jeho účinnost vzrostla až o 200 %. Důmyslně navržený systém ochlazuje, když se potíte a hřeje, pokud Vám je zima. Na rozdíl od legendárního 3D Bionic Sphere® System je skládaná plastická struktura vnějších i vnitřních kanálů pro odvod vzduchu a vlhkosti obohacena o prvky ve tvaru písmene Y. Výměna tepla se děje efektivněji a rychleji. Nová generace funkčních oděvů X-Bionic® 4.0 dále čerpá ze zdokonalené technicky výroby Ultra-HD, vysoce zahuštěných jemných vláken Retina®. V oděvech X-Bionic®, vyrobených na bázi Retina, jsou jednotlivé zóny rozmístěny přesněji a lépe plní své předem určené zadání. Do jedné části těla soustředěné zóny, jedna kompresní a druhá určená pro uchovávání tenkého filmu potu na pokožce, tak mohou bez vzájemného rušení existovat jedna vedle druhé. Nefungují pouze tam, kde mohou, ale všude, kde fungovat mají. Elastické kalhoty vznikly celé z bakteriostatického materiálu. Technologie Skin Nodor® výrazným způsobem zabraňuje množení mikroorganismů, způsobujících zápach. I po několikadenním nošení si oblečení zachová dostačující úroveň svěžesti a nebude třeba jej měnit. Dalším praktickým řešením je zesílená vrstva látky na bocích zepředu. Uvedené řešení má z;a úkol vylepšit termoregulaci v této na ztráty tepla náchylné části těla. Stejně tak důležitou je oblast na vnitřní straně stehen, vyznačující se zvýšenou schopností ventilace. Pásek Hip-Holder pak zabraňuje samovolnému přesouvání nohavic. Za zmínku stojí rovněž panely se strukturou včelí plástve, nacházející se na úrovni kolen. Jejich úkolem je zachování tepla i v případě, že se daná osoba po delší dobu nepohybuje. Souprava COMBAT ENERGIZER 4.0 se stane skvělou volbou i pro nejnáročnější milovníky survivalu.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Termoprádlo


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Podvlíkačky X-Bionic COMBAT ENERGIZER 4.0 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz