Zobrazit větší

Cyklistické šortky X-Bionic TWYCE 4.0 BIKE PADDED

7613418005906

A35:TWB500S19W-b002 (pro objednávky)

Nové

Šortky na kolo X-Bionic TWYCE 4.0 BIKE PADDED jsou technicky pokročilým termoprádlem, navrženým speciálně pro potřeby žen. Konstrukční prvky...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 5 351 Kč

Více informací:

Cyklistické šortky X-Bionic TWYCE 4.0 BIKE PADDED - Termoprádlo - Trefa Sport .cz

Cyklistické šortky X-Bionic TWYCE 4.0 BIKE PADDED

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: female
  • SIZE: L


Šortky na kolo X-Bionic TWYCE 4.0 BIKE PADDED jsou technicky pokročilým termoprádlem, navrženým speciálně pro potřeby žen. Konstrukční prvky cyklistických šortek generace 4.0 byly poupraveny v souladu s větší efektivitou jejich fungování a zajištění optimálního nakládání s tělesným teplem. Klíčovým prvkem šortek je systém ThermoSyphon® coby následovník dříve užívaného systému ochlazování 3D Bionic Sphere®. Jeho účinnost vzrostla až o 200 %. Důmyslně navržený systém ochlazuje, když se potíte a hřeje, pokud Vám je zima. Na rozdíl od legendárního 3D Bionic Sphere® System je skládaná plastická struktura vnějších i vnitřních kanálů pro odvod vzduchu a vlhkosti obohacena o prvky ve tvaru písmene Y. Výměna tepla se děje efektivněji a rychleji. Jedinečná technologie Partial Kompression® má z;a výsledek různě silný tlak materiálu na tělo v různých zónách. Výsledkem je stabilizace svalů na místě, volnost pohybů a navýšení výkonnosti díky lepšímu prokysličování svalů a odvádění odpadních látek. Kromě lepších sportovních výsledků se dočkáte také urychlené regenerace tkání. Vysoce kvalitní měkká vnitřní výložka tlumí tlak sedla a otřesy, čímž se navyšuje komfort jízdy na kole nebo provádění spinningu. Nová generace funkčních oděvů X-Bionic® 4.0 dále čerpá ze zdokonalené technicky výroby Ultra-HD, vysoce zahuštěných jemných vláken Retina®. V oděvech X-Bionic®, vyrobených na bázi Retina, jsou jednotlivé zóny rozmístěny přesněji a lépe plní své předem určené zadání. Do jedné části těla soustředěné zóny, jedna kompresní a druhá určená pro uchovávání tenkého filmu potu na pokožce, tak mohou bez vzájemného rušení existovat jedna vedle druhé. Nefungují pouze tam, kde mohou, ale všude, kde fungovat mají. Cyklošortky TWYCE 4.0 BIKE PADDED jsou vhodnou volbou pro navýšení Vašeho komfortu během tréninků v sedle a ježdění na dlouhých trasách.

Kategorie sportovního zboží: Termoprádlo


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cyklistické šortky X-Bionic TWYCE 4.0 BIKE PADDED ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz