Zobrazit větší

Tričko POC ESSENTIAL ROAD LOGO JERSEY

7325540999359

A35:58131-1002 (pro objednávky)

Nové

ESSENTIAL ROAD LOGO JERSEY je výjimečně univerzálním modelem trička pro cyklisty. Bude se Vám hodit s tak pro trénink jako pro závodění....

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 131 Kč

Více informací:

Tričko POC ESSENTIAL ROAD LOGO JERSEY - Termoprádlo - Trefa Sport .cz

Tričko POC ESSENTIAL ROAD LOGO JERSEY

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: male
  • SIZE: L


ESSENTIAL ROAD LOGO JERSEY je výjimečně univerzálním modelem trička pro cyklisty. Bude se Vám hodit s tak pro trénink jako pro závodění. Využití najde také pro rekreační jízdu. Materiál produktu, z něhož vzniklo, je plně termoaktivní. Při namáhavé činnosti a pocení odvádí vlhkost z povrchu těla a rychle schne. Jemně děrovaný materiál se postará o dobré odvětrávání pokožky. I během dlouhé a namáhavé jízdy na kole bude Vaše pokožka chráněna před nadměrným zapocením. Značně tím bude sníženo také riziko přehřátí organismu. Jak je tomu u cyklistických svršků zvykem, nechybí ani u tohoto modelu kapsy pro umístění drobností. Do kapsy na zip nebude problém umístit telefon, do třech kapes s patkou potom další drobnosti. Tričko ESSENTIAL ROAD LOGO JERSEY je součástí kolekce Essential. Materiál produktuy z této řady byly navrženy tak, aby měly co nejnižší hmotnost a vyznačovaly se velkou odolností, aniž by to mělo vliv na komfort jízdy.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Termoprádlo


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tričko POC ESSENTIAL ROAD LOGO JERSEY ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz