Zobrazit větší

Stan Robens Vista 400

A17:45570 (pro objednávky)

Nové

Rodinný nafukovací stan od dánského výrobce Robens Vista 400 vám dodá nezapomenutelný pocit dokonalé dovolené, ať už si pro vás příroda...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 24 275 Kč

Více informací:

Stan Robens Vista 400 - Stany - Trefa Sport .cz

Stan Robens Vista 400

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: Šedá
  • Typ stanu: nafukovací


Rodinný nafukovací stan od dánského výrobce Robens Vista 400 vám dodá nezapomenutelný pocit dokonalé dovolené, ať už si pro vás příroda přichystá cokoliv. S rodinným stanem Robens Vista 400 se nemusíte namáhat s protahováním prutů ničím. Je totiž nafukovací. Vejdou se do něj až čtyři osoby. Disponuje malou stříškou pro ochranu předních dveří před povětrnostními vlivy. Téměř samozřejmostí je moskytiéra. Látka je šitá s ripstop úpravou. Stan disponuje větracími otvory, které lze nastavit i zevnitř. Jsou navíc chráněné před deštěm. Spodní větrací otvory přispívají ke zlepšení cirkulace vzduchu. Velká okna přinášejí dostatek světla, opticky zvětšují prostor a zaručují příval svěžího vzduchu. Pumpa je součástí balení. Přednosti stanu Robens Vista 400: nafukovací model - lehčí, rychlá stavba, žádné zlomené tyčky kapsář na uložení drobností malá stříška pro ochranu před povětrnostními vlivy moskytiéra proti hmyzu ripstop úprava látky větrací otvory nastavitelné i zevnitř spodní větrací otvory opravdu velká okna Představení stanu Vista 400 (eng):

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Outdoorové vybavení | Stany


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Stan Robens Vista 400 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz