Zobrazit větší

Stan MSR Hubba Tour 2

A17:23114 (pro objednávky)

Nové

Cyklistický stan MSR Hubba Tour 2 je díky rychlé stavbě, nízké hmotnosti a odolným materiálům ideální na túry a cyklotoulky ve dvou. Stan pro...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 15 139 Kč

Více informací:

Stan MSR Hubba Tour 2 - Stany - Trefa Sport .cz

Stan MSR Hubba Tour 2

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: Stříbrná


Cyklistický stan MSR Hubba Tour 2 je díky rychlé stavbě, nízké hmotnosti a odolným materiálům ideální na túry a cyklotoulky ve dvou. Stan pro dvě osoby Hubba Tour 2 od americké značky MSR využijete pro turistiku i cykloturistiku. Ložnice je pohodlná, prostorná předsíň s podlážkou poskytuje dostatek místa pro úschovu kol a zavazadel. Stan lze postavit také bez ložnice jako samostatně stojící tropiko. To má navíc voděodolnou povrchovou úpravu Xtreme Shield, která vydrží třikrát déle než standardní materiály. Velký vchod ve tvaru D usnadňuje vstup do předsíně. Tato verze má navíc velké zadní dveře pro přímý vstup do ložnice. Nastavitelná poutka na kolíky usnadňují upnutí stanu. Stan sbalíte do přiloženého kompresního obalu. Do stanu nabízíme i podlážku MSR Univerzal Footprints. Hlavní přednosti stanu Hubba Tour 2: stan pro 2 osoby a kola nebo zavazadla vnější konstrukce – pruty spojeny v jeden celek propojení tropika a ložnice voděodolná povrchová úprava Xtreme Shield podlážka v části předsíně velké kapsy uvnitř stanu, kapsa u stropu síťovaná okna uvnitř stanu pro lepší ventilaci vchod do předsíně ve tvaru D zadní vchod do ložnice tropiko lze postavit samostatně kompresní obal lze dokoupit i podlážku MSR Univerzal Footprints Specifikace stanu Hubba Tour 2: max. výška ložnice: 96 cm rozměry ložnice: 132 × 223 cm půdorys ložnice: 2,97 m2 max. rozměry předsíně: 147 × 223 cm půdorys předsíně: 2,32 m2 min. hmotnost: 2,19 kg hmotnost balení: 2,38 kg rozměry balení: 53 × 17 cm Omezená prodloužená záruka MSR Stany MSR a voděodolnost Představení stanů Hubba Tour (eng): Představení povrchové úpravy Xtreme Shield (eng):

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Outdoorové vybavení | Stany


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Stan MSR Hubba Tour 2 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz