Zobrazit větší

Stan COLEMAN Bering 4

3138522079505

A6:18381 (pro objednávky)

Nové

Mimořádný výkon všech součástí stanu od tyčí po kolíky. Ať již putujete z;a dobrodružstvím, jste na letní dovolené v kempu, nebo chcete...

Více informací:

Výrobce: Coleman

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 199 Kč

Více informací:

Stan COLEMAN Bering 4 - Stany - Trefa Sport .cz

Stan COLEMAN Bering 4

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Určení: Turistický
  • Počet osob: 4
  • Materiál produktu prutů: Laminát
  • Hmotnost produktu: méně než 13.3 kg
  • Počet vchodů do stanu: 2
  • Barevné provedení: Zelená
  • Hmotnost produktu: 12.2 kg


Mimořádný výkon všech součástí stanu od tyčí po kolíky. Ať již putujete z;a dobrodružstvím, jste na letní dovolené v kempu, nebo chcete uniknout do divočiny, nabídneme Vám stan, který můžete nazývat domovem.
Abyste si mohli spolehlivě vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám, nabízíme Vám jednoduché rozdělení na stany Turistické, Rodinné a Přístřešky, nebo podle počtu osob.

Rodinné stany patří k vlajkové lodi značky Coleman® Proto se snažíme každý rok přicházet s inovacemi, které vás potěší. Rodinné stany mají velmi pevnou konstrukci, která odolává větru až do rychlosti 65 km-h. Konstrukce bývá buď laminátová, nebo u prostorných kabinových stanů z oceli. Rodinné stany jsou velmi prostorné, s mnoha kapsami a velkými okny, napomáhajícími prosvětlení stanu. Velkým benefitem je dokonalé odvětrávání, možnost připojit přístavek, nebo propojitelné ložnice.

Stan COLEMAN Bering 4
Velký kempový stan s dvěma ložnicemi oddělenými halou. Odpojitelná vyvýšená podlážka v hale zajistí sucho i při obrovském lijáku a po odpojení je hala vhodná pro umístění kol. Předtvarované tyče pro větší stabilitu a snadnou stavbu.


Technická data:
- vnější stan: polyester Taffeta 75D, UV GUARD™, PU zátěr, 3000 mm, podlepené švy
- vnitřní stan: prodyšný polyester a jemná síťovina
- podlážka: polyethylen, nepromokavý, vyvýšená
- konstrukce: laminátová
- rozměry sbaleného stanu: 59 x 24 x 26 cm
- hmotnost: 12,2 kg

Kategorie sportovního zboží: Sport | Outdoorové vybavení | Stany


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Stan COLEMAN Bering 4 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz