Zobrazit větší

Boty On Running CLOUD HI MONOCHROME MAN

7630040577656

A35:2899654-navy (pro objednávky)

Nové

Sportovní boty On Running CLOUD HI MONOCHROME jsou novým převtělením již osvědčeného casual modelu Cloud Hi. Nyní se díky svým odvážným...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 4 700 Kč

Více informací:

Boty On Running CLOUD HI MONOCHROME MAN - Sportovní obuv - Trefa Sport .cz

Boty On Running CLOUD HI MONOCHROME MAN

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Navy Blue
  • gender: male
  • SIZE: 40


Sportovní boty On Running CLOUD HI MONOCHROME jsou novým převtělením již osvědčeného casual modelu Cloud Hi. Nyní se díky svým odvážným barvám staly ještě atraktivnějšími už na pohled. Stejně jako jejich předchůdce jsou i ony stylovým modelem sportovně laděné obuvi, určené pro pohodlné nošení v průběhu celého dne, nebo na cestování. Moderní design, který se Vám bude hodit jak pro nošení ve městě, tak při výjezdu z;a něj. Nebude problémem vydat se v nich na běžnou vycházku do parku, nebo i na nezpevněné stezky z;a město. Boty vznikly spojením syntetické kůže, přírodního semiše a velmi kvalitní a odolné plátěné látky canvas. Systém snadného a rychlého zavazování pomocí elastických šňůrek umožňuje snadné dopasování sneakersů dle tvaru chodidla. Vyvýšená podešev bot nejenže následuje trendy streetwear obuvi posledních sezón, ale spolu s tím i stabilizuje oblast chodidla od paty až po kotníky. CLOUD HI MONOCHROME nabízí vysokou úroveň přilnavosti podrážky k povrchu a vedle toho propracovaný systém amortizace otřesů. Při tvorbě podešvi se ke slovu dostala také speciální syntetická pěna Helion™. Ta se může pochlubit svou plasticitou a dobrou spoluprácí s pohyby chodidel. Uvedené vlastnosti neztrácí ani při nízkých, ani při vysokých teplotách okolního prostředí. Pěnová konstrukce podešvi dokáže účinně tlumit otřesy, vznikající dopadem nohy na tvrdé podloží. Méně namáhané budou nejenom nohy, ale především klouby a šlachy. Jedná se o patentované technické řešení, snižující přímo riziko vzniku zranění a namožení nohou. Do podešvi boty byla zasazena destička Speedboard™, napomáhající plynulému běhu a dynamice odrazu od povrchu. Všechna výše zmíněná technická řešení se přímo podepisují na šetření tělesnou energií. Konstrukce podešvi napomáhá dynamičtějšímu odrazu nohy od podloží a následnému měkkému dopadu. Boty CLOUD HI MONOCHROME jsou velice univerzálním modelem sportovní obuvi pro nošení ve městě a pro nenáročné tréninky.
Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBUV | Sportovní obuv


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Boty On Running CLOUD HI MONOCHROME MAN ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz