Zobrazit větší

Paddleboard Aqua Marina Rapid

A9:89016 (pro objednávky)

Nové

Paddleboard na divokou vodu Aqua Marina Rapid je speciální SUP, se kterým si užijete plno zábavy na řece nebo ve vlnách. Svou koncepcí je právě...

Více informací:

Výrobce: Aqua Marina

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 500 Kč

Více informací:

Paddleboard Aqua Marina Rapid - Sport - Trefa Sport .cz

Paddleboard Aqua Marina Rapid


Paddleboard na divokou vodu Aqua Marina Rapid je speciální SUP, se kterým si užijete plno zábavy na řece nebo ve vlnách. Svou koncepcí je právě těmto podmínkách přizpůsobený. Je krátký, obratný a s maximální tlakem až 18 psi i velmi pevný. Díky tomu a protiskluzovému nášlapu v zadní části pro efektivní otáčení si s nástrahami divoké vody snadno poradíte. Stabilitě a výborné ovladatelnosti napomáhá i pětice ploutví. Nafukovací paddleboard Aqua Marina Rapid je vyrobený z pevného dvouvrstvého PVC, který spolu s "drop stitch" technologií zaručuje tuhost, výborné jízdní vlastnosti a dlouhou životnost. Hrany prkna jsou navíc vyztuženy látkou o hustotě vláken 1000 DEN. To vše doplňuje neklouzavý drážkovaný nášlap.Díky kvalitním materiálům, vysokému tlaku a výšce prkna 15 cm je nosnost SUPu až 130 kg. Bez potíží si tedy poradí i s těžšími uživateli. Paddleboard na divokou vodu Aqua Marina Rapid lze jednoduše nafouknout i vyfouknout a ve vypuštěném stavu jej můžete snadno vložit do přepravního batohu, který je součástí balení. Potěší i praktické madlo pro pohodlné přenášení nafouknutého prkna. V balení dále naleznete pumpu s tlakoměrem, speciální ventilový adaptér umožňující při nafukování použít i pumpu klasickou a úchyt na akční kameru, pomocí které budete moci své zážitky nahrávat a sdílet s ostatními. Paddleboard Aqua Marina Rapid potěší všechny milovníky vody, zejména té divoké.
 
Technický popis:

vhodný na divokou vodu (řeky či vlny)
dvoustěnná konstrukce
nafukovací komora s technologií "drop stitch" (vnitřní polyesterová vlákna)
vyztužené hrany
neklouzavý nášlap s drážkováním
protiskluzový zadní nášlap pro efektivní otáčení
elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu
nerezový D-kroužek pro uchycení bezpečnostního lanka
pevná madla
1 hlavní a 4 postranní ploutve pro dokonalé jízdní vlastnosti
tlak: do 1,24 bar (18 psi)
materiál: dvouvrstvý PVC, neklouzavý nášlap
rozměry desky: 289 x 84 cm
tloušťka desky: 15 cm
objem: 289 l
max. počet uživatelů najednou: 1
nosnost: 130 kg
čistá hmotnost: 10 kg
vysokotlaká pumpa s tlakoměrem, batoh na přenášení, ploutve, ventilový adaptér
dodáváno bez pádla

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Paddleboard Aqua Marina Rapid ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz