Zobrazit větší

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,6-32

A9:85903 (pro objednávky)

Nové

GLADIATOR Pro 10\'6" 32"je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro nejširší použití. Plovák má tloušťku 5", šířku 32" a délku 10\'6\'\',...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 990 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,6-32 - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,6-32


GLADIATOR Pro 10\'6" 32"je univerzálním nafukovacím SUP plovákem pro nejširší použití. Plovák má tloušťku 5", šířku 32" a délku 10\'6\'\', má výtlak 240 litrů a váhu 10 kg. Je určen pro standartní váhu jezdce (do 90kg). Jde o 323 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou MSL technologií. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Rozměry produktu nafouklého plováku GLADIATOR:Délka 323 cm, Šířka 82 cm, Tloušťka 12cm, Výtlak 240 litrůRozměry produktu zabaleného plováku GLADIATOR:88 x 58 x 32 cmPaddleboardy GLADIATOR mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 15-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou mimořádně tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI. Řada paddleboardů GLADIATOR PRO je nově také vyráběna dvouvrstvou technologií MSL, která zajišťuje vysokou pevnost a tuhost a také velmi nízkou váhu díky minimálnímu použití lepidla.
 
Plovák je vybaven dvěma pevnými a jednou zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen protiskluzovou vrstvou, která poskytuje dokonalou nesmekavost. Na přídi i zádi je umístěna nerezové tažn oka.
Co je zahrnuto v dodávce:

plovák GLADIATOR PRO 10\'6\'\'32"
trojdílné skládací karbonové pádlo s plastovým listem
2 pevné + 1 odnímantelná plastová flosna
transportní batoh
vysokotlaká pumpa vybavená manometrem

Odolný plovák vyrobený robustní technologií zaručující dlouhou životnost při použití v jakýchkoliv podmínkách z;a skvělou cenu.
GLADIATOR je značkou tradičního čínského výrobce nafukovacích člunů a paddlebordů. Ve výrobě je kladen důraz na vysokou užitnou hodnotu se zajímavým designem z;a přijatelnou cenu.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,6-32 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz