Zobrazit větší

Elektrická koloběžka Hikerboy City Rider

8596084100436

A9:90812 (pro objednávky)

Nové

Elektrokoloběžka, která se dobře ovládá a s kterou bude cestování po městě s jednoduché jako procházka parkem - to je Hikerboy City...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 990 Kč

Více informací:

Elektrická koloběžka Hikerboy City Rider - Sport - Trefa Sport .cz

Elektrická koloběžka Hikerboy City Rider


Elektrokoloběžka, která se dobře ovládá a s kterou bude cestování po městě s jednoduché jako procházka parkem - to je Hikerboy City Rider. Na podsvíceném displeji s přehledným ovládáním snadno navolíte požadovanou rychlost. Ta maximální dosahuje až 27 km/h.

Odpružení na předním kole a zadní kolo s bubnovou brzdou, elektronickým rekuperačním systémem a ABS funkcí zvyšuje jak bezpečnost, tak i komfort jízdy společně s prodloužením dojezdu. Baterie je totiž dobíjena při brždění.

Samozřejmostí je možnost koloběžku složit, a to včetně madel řídítek. Zabírá tak minimum místa, takže se vejde například do zavazadlového prostoru a nebo nebude překážet při přepravě hromadnou dopravou. Ve vybavení nechybí praktický stojánek pro případy, kdy zastavujete - nemusíte tak zbytečně pokládat celou koloběžku na zem. A pro jízdu z;a šera zas skvěle poslouží světla, v rušném městském prostředí klakson.Technický popis:
materiál rámu
hliník


výkon motoru
350 W


typ motoru
bezkartáčový


maximální otáčky motoru
800/min


maximální rychlost
27 km/h


rychlostní režimy
15/20/27 km/h


maximální stoupání
12° (21%)


baterie
Li-Ion 7,8 Ah, 36 V


dojezd na jedno nabití
22 km


čas pro plné nabití
4 - 6 h


brzdy
zadní bubnová s elektronickým ABS systémem


pneumatiky
přední nafukovací, zadní bezdušová


velikost pneumatik
8" (20,3 cm)


maximální nahuštění
2,5 bar / 36 psi


rozměry nášlapu
53,5 x 14,5 cm


výška nášlapu (horní)
16 cm


výška nášlapu (spodní)
9,5 cm


výška řídítek
88 - 110 cm


šířka řídítek
57 cm


osvětlení
přední a zadní světlo, automatické brzdové


rozměry koloběžky
100 x 57 x 120 cm


rozměry složené koloběžky
100 x 18 x 37 cm


minimální doporučená výška jezdce
130 cm


nosnost
120 kg


hmotnost
15 kg


další vybavení
skládací mechanismus, systém rekuperace při brždění, podsvícený displej (napájený centrální baterií), stojánek, přední tlumič, blatníky, klakson


Skladování a údržba baterií: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou z;a měsíc opět dobijte na 100% kapacity.Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: používání ekonomického jízdního režimu, rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, dodržování doporučené nosnosti udané výrobcem. Optimálního dojezdu také lépe dosáhnete, pokud budete koloběžce pomáhat odrážením, například při rozjíždění nebo do kopce.Spotřebitel je při používání výrobku plně odpovědný z;a dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích a z;a dodržování pravidel silničního provozu, zejména pak zákona č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích) a zákona č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu), případně z;a dodržování respektivních právních předpisů platících pro danou zemi.UPOZORNĚNÍ: Elektrické koloběžky nemají homologaci pro jízdu v běžném provozu na pozemních komunikacích. Použití pouze na vlastní nebezpečí.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Elektrická koloběžka Hikerboy City Rider ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz