Zobrazit větší

Shark Windsurf 10 s nafukovací plachtou IRIG Oplachtění Arrow IRIG ONE S - servis u zákazníka

A9:85779_9363644_101686 (pro objednávky)

Nové

Plovák SHARK Windsurf 10\' 32" je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, přidaná je možnost připojit windsurfingové oplachtění a...

Více informací:

Výrobce: Shark SUP

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 28 400 Kč

Více informací:

Shark Windsurf 10 s nafukovací plachtou IRIG Oplachtění Arrow IRIG ONE S - servis u zákazníka - Sport - Trefa Sport .cz

Shark Windsurf 10 s nafukovací plachtou IRIG Oplachtění Arrow IRIG ONE S - servis u zákazníka


Plovák SHARK Windsurf 10\' 32" je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, přidaná je možnost připojit windsurfingové oplachtění a zkusit tak první krůčky při výuce windsurfingu, nebo používat plovák jako rekreační WS prkno. Plovák samotný má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10\' a je jinak zcela shodný s plovákem Allround Ride, jen vzadu nejsou klasické 3 flosny, ale pouze jedna flosna v US boxu, podobně jako u WS plováků. Plovák má výtlak 300 litrů, váhu 11,8 kg a je určen pro jezdce se standardní váhou (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 305 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), dvouvrstvá konstrukce pro maximální tuhost a odolnost. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Rozměry produktu nafouklého plováku Shark: Délka 305cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrů
Rozměry produktu zabaleného plováku Shark: 90 x 40 x 25cm
plachta Arrows iRig One
Naprostá revoluce v oplachtění přichází! Zcela nový, unikátní produkt který spojenými silami uvedli v život vývojáři značek North Kiteboarding a North Sails. Produkt je chráněn celosvětovým patentem a získal prestižní ocenění "Product Of The Year" na ISPu 2016.
O co jde? iRig je jednoduše řečeno nafukovací plachta (včetně stěžně, ráhna, celé kompletní oplachtění), které můžete použít na jakémkoliv běžném ws plováku, nebo ještě lépe nafukovacím SUP plováku (pokud má možnost připojení ws oplachtění). Na rozdíl od běžné plachty je ale iRig kompletně nafukovací!! Prostě si k vodě přinesete malý batůžek a pumpu, iRig vyndáte z batohu, během pár minut nafouknete, připojíte k plováku a jdete na vodu. Nikdy nebyl windsurfing jednodušší. Pokud nafukovací plachtu iRig použijete spolu s nafukovacím SUP boardem, tak celé vybavení se skládá ze dvou batohů - větší kde máte SUP board a úplně malý a lehký, kde máte iRig. Srovnání v tomto ohledu s tradičním windsurfingem snad nemá ani cenu popisovat, přepravní náročnost je opravdu nebe a dudy.
Pro koho je iRig určen?
iRig samozřejmě nemůže nahradit tradiční vybavení které se používá pro sportovní windsurfing, nelze očekávat že s iRigem pojedete ve skluzu zavěšeni v trapézu. K tomuto účelu iRig opravdu není. Jeho hlavní účel je jednak rekreace, aktivní trávení volného času pro ty, kteří se aktivně windsurfingu nevěnují a přesto si to chtějí zkusit. Nechtějí ale kupovat drahé WS vybavení a navíc ho ještě složitě transportovat k vodě. S iRigem je všechno jiné a hlavně mnohokrát jednodušší. Zásadní účel ke kterému nafukovací plachta iRig slouží je ale výuka dětí. Plachta je tak lehká že jí dokáže ovládnout každé dítě, plave na vodě a lze jí velmi lehce z vody zvednout, což je důležitý aspekt, který většinou děti nezvládají. Principy fungování plachty ve větru jsou u iRigu stejné jako u jakéhokoliv běžného oplachtění, takže dítě získá velmi příjemnou a snadnou cestou správné základní návyky, které pak snadno rozvine když doroste do normálního běžného WS vybavení. Učení windsurfingu nebylo nikdy jednodušší!
Hlavní výhody:
iRig je v složeném stavu malý balíček, který neváží více než jedna PET láhev minerálky. Tedy ve srovnání s tradičním oplachtěním je o cca 70% lehčí!
iRig nafouknete během několika minut, pokud ho používáte dohromady se SUP boardem, tak stejnou pumpou
iRig plave na vodě, díky madlům na přední straně "stěžně" ho zvedne lehce z vody i malé dítě během několika sekund
Hlavní nevýhody:
iRig není možné použít v silném větru ke sportovnímu windsurfingu, nafukovací konstrukce má pochopitelně své limity. Výrobce zaručuje stabilitu oplachtění do síly větru 12 uzlů, tedy cca 5,5 m/s. Použití trapézu také nemá smysl. S tím je třeba počítat
iRig One se dodává ve čtyřech velikostech, XS, S,M a L, jaká velikost je vhodná právě pro vás si určíte podle výšky postavy, viz přehledná tabulka:
Vybrat správnou velikost je důležité, aby jste měli úchyty na "ráhně" v přirozené poloze úměrně velikosti své postavy. Vlastní plocha plachty v tomto případě opravdu není nejdůležitější.
Set obsahuje kompletní windSUP Shark (2x ploutvička, pumpa, batoh a opravná sada) a nafukovací oplachtění iRig ( jezdec, přechodka na SUP pumpu, pytlík). Set neobsahuje pádlo!
Vlastnosti:
Typ - tvar paddleboarduWindSUP
Výtlak/nosnost paddleboardu281-320 litrů (cca 80-130 kg)
 
Technologie paddleboarduMSL-Fusion

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Shark Windsurf 10 s nafukovací plachtou IRIG Oplachtění Arrow IRIG ONE S - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz