Zobrazit větší

Shark Windsurf 10 s oplachtěním STX POWERKID RIG Plachta PROLIMIT STX POWERKID 3.6 - servis u zákazníka

A9:85777_9363642_101677 (pro objednávky)

Nové

Komplet nafukovacího WS SUPu a kompletního oplachtění STX PowerKid Tento komplet je ideální jako univerzální rodiný windSUP, který uveze i...

Více informací:

Výrobce: Shark SUP

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 27 000 Kč

Více informací:

Shark Windsurf 10 s oplachtěním STX POWERKID RIG Plachta PROLIMIT STX POWERKID 3.6 - servis u zákazníka - Sport - Trefa Sport .cz

Shark Windsurf 10 s oplachtěním STX POWERKID RIG Plachta PROLIMIT STX POWERKID 3.6 - servis u zákazníka


Komplet nafukovacího WS SUPu a kompletního oplachtění STX PowerKid
Tento komplet je ideální jako univerzální rodiný windSUP, který uveze i těžší jezdce (90-100 kg) a  zároveň se na něm vyřádí děti. Plastové ploutvičky jsou vyrobeny z odolného plastu. Systém US box umožňuje v případě potřeby výměnu z;a větší laminátové ploutvičky. 
plovák SHARK Windsurf 10\' 32" je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, přidaná je možnost připojit windsurfingové oplachtění a zkusit tak první krůčky při výuce windsurfingu, nebo používat plovák jako rekreační WS prkno. Plovák samotný má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10\' a je jinak zcela shodný s plovákem Allround Ride, jen vzadu nejsou klasické 3 flosny, ale pouze jedna flosna v US boxu, podobně jako u WS plováků.   Plovák má výtlak 300 litrů, váhu 11,8 kg a je určen pro jezdce se standardní váhou (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 305 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), dvouvrstvá konstrukce pro maximální tuhost a odolnost. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Rozměry produktu nafouklého plováku Shark: Délka 305cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrů
Rozměry produktu zabaleného plováku Shark: 90 x 40 x 25cm
STX PowerKid Rig
Lehká plachta na windsurfing v kompletu s lehkým stěžněm a lehkým ráhnem, včetně paty stěžně vhodné pro výuku starších dětí nebo do kompletu s nafukovacím windSUP plovákem. Stěžeň je o něco těžší než u modelu MiniKid (EPX laminátový), plachta je propracovanější, má 3 spíry, ráhno má nastavitelnou délku. Komplet je zabalen v bagu. Jedná se o celé oplachtění včetně paty stěžně, všech potřebných lan. 
Komplet obsahuje windsup Shark včetně příslušenství (pumpa, ploutvičky, batoh a opravná sada). Oplachtění STX Power kid rig (plachta, stěžeň, ráhno, pata stěžně, provázky, tahací lano) a navíc dostanete jezdec s kloubem. 
PARAMETRY
Typ - tvar paddleboarduWindSUP
Výtlak/nosnost paddleboardu281-320 litrů (cca 80-130 kg)
Technologie paddleboarduMSL-Fusion
 

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Shark Windsurf 10 s oplachtěním STX POWERKID RIG Plachta PROLIMIT STX POWERKID 3.6 - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz