Zobrazit větší

Shark Windsurf 10 s oplachtěním STX MINIKID RIG Plachta PROLIMIT STX MINIKID 1.5 - servis u zákazníka

A9:85776_9363641_102483 (pro objednávky)

Nové

Komplet nafukovacího SHARK WS SUPu a kompletního oplachtění STX MiniKid RIG. Tento komplet je ideální pro sportovně založené juniory a ženy....

Více informací:

Výrobce: Shark SUP

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 24 200 Kč

Více informací:

Shark Windsurf 10 s oplachtěním STX MINIKID RIG Plachta PROLIMIT STX MINIKID 1.5 - servis u zákazníka - Sport - Trefa Sport .cz

Shark Windsurf 10 s oplachtěním STX MINIKID RIG Plachta PROLIMIT STX MINIKID 1.5 - servis u zákazníka


Komplet nafukovacího SHARK WS SUPu a kompletního oplachtění STX MiniKid RIG.
Tento komplet je ideální pro sportovně založené juniory a ženy. Plovák s velkou plochou je perfektně stabilní a je vhodný i pro začátečníky a skvěle se ovládá i s plachtami kolem 3 m2. Ploutvičky jsou z odolného plastu a systém uchycení slide in vydrží i hrubé zacházení dětí.
SHARK Windsurf 10\' 32" je velký nafukovací SUP plovák, s možností připojení WS oplachtění. Plovák samotný má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10", vzadu je jedna slide-in flosna, v přední části také slide-in flosna nahrazující ploutev. Plovák má výtlak 300 litrů, váhu 10,7 kg a je určen i pro těžší jezdce s hmotností do 115kg. Jde o 336 cm dlouhý a 86 cm široký nafukovací paddleboard (WINDSUP) vyrobený MSL technologií pro maximální tuhost a velmi nízkou váhu. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Rozměry produktu nafouklého plováku SHARK Windsurf 10: Délka 305 cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrů
Rozměry produktu zabaleného plováku: 90 x 40 x 25 cm
STX MiniKid Rig
Lehká dětská plachta, v kompletu se speciálním lehkým stěžněm a lehkým dětským ráhnem, set obsahuje i všechna potřebná lana a také vytahovací lano vhodné pro první krůčky úplně nejmenších adeptů windsurfingu. Komplet včetně adaptéru na normální patu stěžně.
Komplet obsahuje windsup SHARK včetně příslušenství (pumpa, ploutvičky, batoh a opravná sada). Oplachtění STX MiniKid Rig (plachta, stěžeň, ráhno, provázky, tahací lano). Navíc dostanete patu stěžně a jezdec s kloubem. 
Typ - tvar paddleboarduAllround
Technologie paddleboarduMSL-Fusion

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Shark Windsurf 10 s oplachtěním STX MINIKID RIG Plachta PROLIMIT STX MINIKID 1.5 - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz