Zobrazit větší

Paddleboard Tambo CORE 10’5″ ESD - servis u zákazníka

A9:83109 (pro objednávky)

Nové

Nafukovací paddleboard dlouhý 317 cm, s výtlakem 233 l a nosností 110 kg Univerzální  SUP – paddleboard vhodný na začátky, nebo pro jízdu ve...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 22 900 Kč

Více informací:

Paddleboard Tambo CORE 10’5″ ESD - servis u zákazníka - Sport - Trefa Sport .cz

Paddleboard Tambo CORE 10’5″ ESD - servis u zákazníka


Nafukovací paddleboard dlouhý 317 cm, s výtlakem 233 l a nosností 110 kg
Univerzální  SUP – paddleboard vhodný na začátky, nebo pro jízdu ve vlnách a na divoké vodě pro pokročilé a těžší jezdce. V naší nabídce se jedná o nejuniverzálnější plovák, se kterým užije spousty zábavy celá rodina. Konstrukce plováku je dvouvrstvá ESD s laminací se základní konstrukcí z kvalitního materiálu dropstitch. Tvar je navržen tak, aby plovák měl dostatečné vedení na hladké vodě, avšak byl obratný a stabilní i v peřejích divoké vody. Vyniká svojí klouzavostí po hladině. Oproti konkurenčním allround plovákům jede díky nové koncepci tvaru o 10%-15% rychleji při vynaložení stejného úsilí. Plovák je vhodný i na závody na divoké vodě, což dokazují úspěchy týmových jezdců v roce 2016 právě s těmito plováky.
Plovák je osazen trojicí napevno uchycených fin, odpadá tak mnohdy zdlouhavá montáž před jízdou. Finy jsou vysoce odolné proti nárazu a v případě poškození je možné je nechat v odborném servisu vyměnit.
TAMBO CORE 10\‘5\‘\‘ x 32\‘\‘ x 4,8\‘\‘ ESD je ten pravý plovák, díky kterému si paddleboarding opravdu užijete!
Délka:  317cm
Šířka: 81cm
Tloušťka: 12cm
Výtlak: 233 l
Hmotnost produktu: 9 kg
Maximální doporučená váha jezdce: 110 kg
Vlastnosti (stupnice 1-10):
Allround: 10
Divoká voda nebo příboj: 9
TAMBO SUP
Na trh dodáváme vysoce kvalitní plováky, které jsou odolné, stabilní, rychlé a přitom cenově dostupné.
Určitě se jede lépe na plováku, na kterém není třeba spousty námahy při pádlování, a přitom se nemusíte při každém záběru obávat pádu do vody, jako na dlouhých a úzkých závodních plovácích. Právě takové plováky pro Vás máme pod vlastní značkou TAMBO.
Tyto plováky si vybrali jako závodní zbraně i mistři Evropy – Lofer 2016 Honza Rott a Iva Dundová.
Naším zaměřením jsou především allroundové plováky pro každého. Paddleboardy vhodné jak pro začátečníky na hladké vodě, tak pro profíky na vlnách nebo divoké vodě. Výbornou klouzavost a stabilitu dosahujeme jedinečným tvarem s dostatečnou šířkou, správným průhybem, nízkou hmotností a tuhou konstrukcí. Naše paddleboardy lehce kloužou po hladině, jízda s nimi je snadnější, tedy i rychlejší a zábavnější.
Pro konstrukci našich SUP paddleboardů používáme \´\´dropstitch\´\´ materiál nejnovější generace ESD a nejvyšší kvality. Díky tomu lze plováky nafukovat až na 25 PSI, přičemž dostatečný a námi doporučený tlak je 18-20 PSI. Dropstitch je vnitřní nosná konstrukce plováku, která se sestává z tisíců vláken propojující palubu a dno. Každé vlákno má svojí pozici a nosnou funkci.
Pro rok 2017 jsme zvolili tyto konstrukce: ECO, ESD, Exclusive .
Model yogaboardu je z tradiční dvou-vrstvé konstrukce a všechny jezdkyně si je takto oblíbily.
ESD je novou generací dvouvrstvé konstrukce dropstitch, na kterou jsme v r. 2016 měli samé pozitivní ohlasy. Materiál produktu je lehčí a tužší než tradiční konstrukce díky prolaminování jedné vrstvy. SUP můžete přejet i autem, aniž by došlo k jeho poškození. Mechanické poškození a propíchnutí plováku je téměř vyloučené. I díky intenzivnímu provozu v několika půjčovnách můžeme říci, že životnost takového materiálu je určitě několik let.
ECO konstrukce TAMBO SUP plováků je jednovrstvá. Tyto plováky nemají vrchní vrstvu PVC. Nová generace dropstitch materiálů má ale takové vlastnosti, že tuhost plováku je srovnatelná s vícevrstvými plováky jiných značek. Díky vyšší tloušťce plováků ECO jsou dostatečně tuhé i pro statné jezdce, ale TAMBO LIGHT ocení zejména lehčí jezdci. Jejich hlavní výhodou je o zhruba 20% nižší hmotnost a nižší cena ve srovnání s vícevrstvou konstrukcí.
Exclusive – naše nová konstrukce pro rok 2017. Plováky této konstrukce budou vhodné zejména pro jezdce, kteří rádi cestují letadlem a nedovedou si svoji dovolenou už představit bez paddleboardu.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Paddleboard Tambo CORE 10’5″ ESD - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz