Zobrazit větší

Paddleboard TAMBO START SUP 10’10″ ECO

A9:83107 (pro objednávky)

Nové

Nafukovací paddleboard dlouhý 330 cm s výtlakem 350 l a nosností 135 kg. ŠÍŘKA 86 cm!!! Univerzální SUP – paddleboard vhodný pro začátky a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 15 500 Kč

Více informací:

Paddleboard TAMBO START SUP 10’10″ ECO - Sport - Trefa Sport .cz

Paddleboard TAMBO START SUP 10’10″ ECO


Nafukovací paddleboard dlouhý 330 cm s výtlakem 350 l a nosností 135 kg. ŠÍŘKA 86 cm!!!
Univerzální SUP – paddleboard vhodný pro začátky a seznámení se s paddleboardingem jako sportem i volnočasovou zábavou a rekreací. Díky své šířce 34\‘\‘ a tvaru jde opravdu o velmi stabilní plovák, který hravě uveze dospělého i s dítětem, usnadní první krůčky na vodě a zpříjemní každou dovolenou. Jde o nejlevnější plovák značky TAMBO. Příznivé ceny jsme dosáhli díky absenci všech doplňků navíc tak, abychom se mohli soustředit na to nejdůležitější, to je konstrukce a materiál nafukovacího plováku TAMBO 10\‘10\‘\‘ START, na které se nešetřilo.
Konstrukce plováku je z revolučního jednovrstvého materiálu dropstitch, který se liší od předchozích generací vyšší tuhostí a tak umožňuje použití v konstrukci paddleboardu bez dalších vrstev PVC.
Plovák je osazen trojicí napevno uchycených fin, odpadá tak mnohdy zdlouhavá montáž před jízdou. Finy jsou vysoce odolné proti nárazu a v případě poškození je možné je nechat v odborném servisu vyměnit.
SUP – paddleboard TAMBO 10\‘10\‘\‘ START je plovák vhodný především pro rodiny na rekreační pádlování. Není tak rychlý jako plováky řady CORE, ale vyniká svojí stabilitou a odolností. Díky těmto vlastnostem je možné jej vzít i na divokou vodu, kde vás díky své šířce a výtlaku podrží a odpustí vám začátečnické chyby. Důkazem, že na vývoji a materiálu se nešetřilo je shodný tvar se speciálem na divokou vodu TAMBO 10\‘10\‘\‘ BOOF, který má sice jiné ploutvičky, materiál a těžiště celkově posunuté dozadu, základní tvar je však u obou plováku shodný.
V základním balení najdete plovák a dvou-činnou pumpu. Další příslušenství jako bag, cargo a další je možné dokoupit.
TAMBO START 10\‘10\‘\‘ ECO je ten pravý plovák, díky kterému proniknete do tajů mnohem rychleji a pohodlněji, než s jinými plováky. Zároveň překvapí svojí příznivou cenou.
Technické parametry:
Délka:  330 cm
Šířka: 86 cm
Tloušťka: 15 cm
Výtlak: 350 l
Hmotnost produktu:  cca 10 kg
Maximální doporučená váha jezdce: 135 kg
Vlastnosti (stupnice 1-10):
Allround:                                            10
Divoká voda nebo příboj:            8
Stabilita:                                             10
Rychlost:                                            7
TAMBO SUP
Na trh dodáváme vysoce kvalitní plováky, které jsou odolné, stabilní, rychlé a přitom cenově dostupné.
Určitě se jede lépe na plováku, na kterém není třeba spousty námahy při pádlování, a přitom se nemusíte při každém záběru obávat pádu do vody, jako na dlouhých a úzkých závodních plovácích. Právě takové plováky pro Vás máme pod vlastní značkou TAMBO.
Tyto plováky si vybrali jako závodní zbraně i mistři Evropy – Lofer 2016 Honza Rott a Iva Dundová.
Naším zaměřením jsou především allroundové plováky pro každého. Paddleboardy vhodné jak pro začátečníky na hladké vodě, tak pro profíky na vlnách nebo divoké vodě. Výbornou klouzavost a stabilitu dosahujeme jedinečným tvarem s dostatečnou šířkou, správným průhybem, nízkou hmotností a tuhou konstrukcí. Naše paddleboardy lehce kloužou po hladině, jízda s nimi je snadnější, tedy i rychlejší a zábavnější.
Pro konstrukci našich SUP paddleboardů používáme \´\´dropstitch\´\´ materiál nejnovější generace ESD a nejvyšší kvality. Díky tomu lze plováky nafukovat až na 25 PSI, přičemž dostatečný a námi doporučený tlak je 18-20 PSI. Dropstitch je vnitřní nosná konstrukce plováku, která se sestává z tisíců vláken propojující palubu a dno. Každé vlákno má svojí pozici a nosnou funkci.
Pro rok 2017 jsme zvolili tyto konstrukce: ECO, ESD, Exclusive .
Model yogaboardu je z tradiční dvou-vrstvé konstrukce a všechny jezdkyně si je takto oblíbily.
ESD je novou generací dvouvrstvé konstrukce dropstitch, na kterou jsme v r. 2016 měli samé pozitivní ohlasy. Materiál produktu je lehčí a tužší než tradiční konstrukce díky prolaminování jedné vrstvy. SUP můžete přejet i autem, aniž by došlo k jeho poškození. Mechanické poškození a propíchnutí plováku je téměř vyloučené. I díky intenzivnímu provozu v několika půjčovnách můžeme říci, že životnost takového materiálu je určitě několik let.
ECO konstrukce TAMBO SUP plováků je jednovrstvá. Tyto plováky nemají vrchní vrstvu PVC. Nová generace dropstitch materiálů má ale takové vlastnosti, že tuhost plováku je srovnatelná s vícevrstvými plováky jiných značek. Díky vyšší tloušťce plováků ECO jsou dostatečně tuhé i pro statné jezdce, ale TAMBO LIGHT ocení zejména lehčí jezdci. Jejich hlavní výhodou je o zhruba 20% nižší hmotnost a nižší cena ve srovnání s vícevrstvou konstrukcí.
Exclusive – naše nová konstrukce pro rok 2017. Plováky této konstrukce budou vhodné zejména pro jezdce, kteří rádi cestují letadlem a nedovedou si svoji dovolenou už představit bez paddleboardu.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Paddleboard TAMBO START SUP 10’10″ ECO ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz