Zobrazit větší

Hriště dětské Marimex Play 004

5902020527961

A9:80944 (pro objednávky)

Nové

S dětským hřištěm MARIMEX PLAY 04 vaše děti zažijí spoustu zábavy a budou rozvíjet svůj pohybový aparát. Hřiště se skládá z věže a 3...

Více informací:

Výrobce: Marimex

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 19 790 Kč

Více informací:

Hriště dětské Marimex Play 004 - Sport - Trefa Sport .cz

Hriště dětské Marimex Play 004


S dětským hřištěm MARIMEX PLAY 04 vaše děti zažijí spoustu zábavy a budou rozvíjet svůj pohybový aparát. Hřiště se skládá z věže a 3 metry dlouhé skluzavky. Děti se mohou dostat na věž buď po schůdkách s madly, nebo vylézt po horolezecké stěně. Legraci si děti užijí při šplhání na laně nebo při lezení po provazovém žebříku - obojí je k věži připojeno. Na věži je spousta místa na hraní a pro zábavu je zde umístěno pirátské kormidlo. Děti jsou na věži chráněny zábradlím a proti slunci a dešti dřevěnou střechou. Pro bezpečnost vašich dětí jsou u skluzavky, horolezecké stěny a žebříku madla pro přidržení při vstupu a výstupu z věže. Pod věží je umístěn prostor s dvěma sedátky, který se dá využívat jako pískoviště. Hřiště je připevněno do
země pomocí kotev, které brání převrácení a pádu věže. Dětské hřiště MARIMEX PLAY 04 splňuje normy EN 71 Bezpečnosti hraček. Dřevěný materiál použitý na dětském hřišti je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště.

Vybavení
3 m dlouhá skluzavka
kotvy upevňující sestavu k zemi
madla a zábradlí
pískoviště se dvěma sedátky
dřevěné schody

Balení obsahuje
dřevěný materiál- smrk
kotvy spojovací materiál
sadu nářadí, manuál
kameny na umělou stěnu
lano, kormidlo, lanový žebřík

Max. počet dětí: 9
Max. zátěž: 450 kg

Rozměry produktu produktu:
Šířka: 460 cm
Výška produktu: 310 cm
Délka: 200 cmRozměry produktu 1ks zabaleného zboží - Výška produktu v cm: 71; Šířka v cm: 300; Délka v cm: 58,20; Váha brutto v kg: 252.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Hriště dětské Marimex Play 004 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz