Zobrazit větší

Elektrická koloběžka Joyor X1 bílá

8594192730262

A9:89302 (pro objednávky)

Nové

Elektrická koloběžka Joyor X1 bílá je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či...

Více informací:

Výrobce: Joyor

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.



Cena: 17 990 Kč

Více informací:

Elektrická koloběžka Joyor X1 bílá - Sport - Trefa Sport .cz

Elektrická koloběžka Joyor X1 bílá


Elektrická koloběžka Joyor X1 bílá je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky své nízké hmotnosti 13,5 kg a jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku. Motor o výkonu 350 W je dostatečně silný pro jezdce do 85 kg, koloběžka svižně reaguje a dobře si poradí i s prudším kopcem. Na rovině pojedete rychlostí až 35 km/h. Pro minimální výkonovou ztrátu je motor bez řetězu integrován přímo do zadního kolečka. Odpadá tak nepříjemné čištění a seřizování řetězu.

Baterie používá nejnovější technologii Li-Ion bez paměťového efektu. Na plnou kapacitu se tak dobije již z;a 4-5 h s dojezdem až 35 km. S koloběžkou se tak bez obav můžete vydat i na delší cestu a nemusíte ji tak často dobíjet. Baterie je elektronicky chráněna proti přebití i podbití a lze ji dobíjet přenosnou kompaktní nabíječkou kdykoliv tak snadno jako mobilní telefon. Nabíječka je samozřejmě součástí balení.

Elektrokoloběžka Joyor X1 má 3 rychlostní režimy, bezpečně si ji tak užije i dítě od 10 let. Plyn je aktivní až po prvním odrazu nohou od země (při rozjeté koloběžce) - náhodné stisknutí plynu stojící koloběžky tak nepřekvapí Vás ani okolí. Veškeré potřebné informace přehledně zobrazuje multifunkční barevný displej. Díky přednímu i zadnímu světlu (napájenému centrálně z hlavní baterie) lze bezpečně jezdit i po setmění. Zadní světlo funguje i jako brzdové.

Na dlouhém a širokém nášlapu se pohodlně svezete s chodidly z;a sebou či vedle sebe. Výškově nastavitelná řídítka s aretační drážkou zajišťují stabilní jízdu bez bolavých zad osobám do výšky 200 cm. Lehký a pevný rám z leteckého hliníku je dimenzován na hmotnost jezdce do 120 kg. Přední i zadní nafukovací pneumatiky o velkém průměru 25,4 cm skvěle tlumí vibrace a terénní nerovnosti, jízda je tak mnohem bezpečnější a velmi pohodlná. Nepříjemné vibrace navíc pohlcuje i přední tlumič. V neposlední řadě je elektrokoloběžka Joyor X1 vybavena praktickým stojánkem. 
 Technický popis:




materiál rámu
letecký hliník


výkon motoru
350 W


typ motoru
bezkartáčový stejnosměrný


maximální otáčky motoru
930/min


maximální točivý moment
15 Nm


maximální rychlost
35 km/h


3 rychlostní režimy
15/25/35 km/h (prostřední režim je energeticky nejúspornější)


tempomat
ano


maximální stoupání
15°


baterie
Li-Ion 10 Ah, 36 V


dojezd na jedno nabití
35 km


čas pro plné nabití
4 - 5 h


brzdy
zadní kotoučová


pneumatiky
nafukovací


velikost pneumatik
10" (25,4 cm)


rozměry nášlapu
50 x 16,5 cm


výška nášlapu (horní)
14 cm


výška nášlapu (spodní)
8,5 cm


výška řídítek
90 - 115 cm


šířka řídítek
54 cm


osvětlení
přední i zadní, brzdové (napájené centrální baterií)


rozměry koloběžky
d115 x š54 x v118 cm


rozměry složené koloběžky
d108 x š19 x v38 cm


minimální doporučená výška jezdce
150 cm


nosnost
120 kg


doporučené zatížení
do 85 kg


hmotnost
13,5 kg


další vybavení
skládací mechanismus, barevný multifunkční displej (napájený centrální baterií), houkačka integrovaná do světla, stojánek, přední tlumič, USB port pro napájení


Skladování a údržba baterií: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou z;a měsíc opět dobijte na 100% kapacity.Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: používání ekonomického jízdního režimu, rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, dodržování doporučené nosnosti udané výrobcem. Optimálního dojezdu také lépe dosáhnete, pokud budete koloběžce pomáhat odrážením, například při rozjíždění nebo do kopce.Spotřebitel je při používání výrobku plně odpovědný z;a dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích a z;a dodržování pravidel silničního provozu, zejména pak zákona č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích) a zákona č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu), případně z;a dodržování respektivních právních předpisů platících pro danou zemi.UPOZORNĚNÍ: Elektrické koloběžky nemají homologaci pro jízdu v běžném provozu na pozemních komunikacích. Použití pouze na vlastní nebezpečí.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Elektrická koloběžka Joyor X1 bílá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz