Zobrazit větší

PADDLEBOARD ZRAY RACING R1 12,6-30

A9:86212 (pro objednávky)

Nové

ZRAY Racing R1 12\'6\'\' 30" je sportovním nafukovacím SUP plovákem určeným pro rychlou závodní jízdu. Plovák má tloušťku 6"", šířku 30"" a...

Více informací:

Výrobce: Zray

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 990 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD ZRAY RACING R1 12,6-30 - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD ZRAY RACING R1 12,6-30


ZRAY Racing R1 12\'6\'\' 30" je sportovním nafukovacím SUP plovákem určeným pro rychlou závodní jízdu. Plovák má tloušťku 6"", šířku 30"" a délku 12\'6\'\', má výtlak 300litrů, váhu 14 kg a je určen i pro sportovně založené jezdce. Jde o 384 cm dlouhý a 76cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený robustní dvouvrstvou DROP-STITCH technologií. Díky šípovitému tvaru skvělé krájí vodu a umožňuje rychlou jízdu při zachování solidní stability nutné pro začínající nebo příležitostné závodníky. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Rozměry produktu nafouklého plováku ZRAY:Délka 381cm, Šířka 76cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrůRozměry produktu zabaleného plováku ZRAY:90 x 45 x 23cmPaddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 10-15 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.
 
Plovák je vybaven jednou zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen nášlapnou vrstvou ""krokodýlí kůže"", která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou nesmekavost. Po bocích jsou umístěna nerezová úvazová oka pro připojení kajakového sedátka, vhodného pro plavbu v sedě. Na zádi je umístěno nerezové tažné oko.
Co je zahrnuto v dodávce:

plovák ZRAY Racing R1 12\'6\'\'30""
trojdílné skládací aluminiové pádlo ZRAY s plastovým listem
1 odnímantelná plastová flosna
transportní batoh
vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem

Vysoká nosnost díky tloušťce plováku 15cm.
ZRAY SPORTS je největší čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD ZRAY RACING R1 12,6-30 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz