Zobrazit větší

PADDLEBOARD AQUADESIGN TEMPO 11,6-31

A9:86187 (pro objednávky)

Nové

Aquadesign Tempo 11,6\' 31"je klasický nafukovací SUP plovák, určený pro Vaše výlety po vodní hladině. Skvělé vedení a vysoká rychlost Vás...

Více informací:

Výrobce: AQUADESIGN

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 500 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD AQUADESIGN TEMPO 11,6-31 - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD AQUADESIGN TEMPO 11,6-31


Aquadesign Tempo 11,6\' 31"je klasický nafukovací SUP plovák, určený pro Vaše výlety po vodní hladině. Skvělé vedení a vysoká rychlost Vás ohromí! Má tloušťku 6", šířku 31" a délku 11,6\', vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a středová zasouvací, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 330 litrů, váhu pouhých 10,7 kg a je určen pro jezdce až do váhy 130 kg a také začátečníky, kterým nabídne díky svému tvaru velmi rychle výsledky. Jde o 350 cm dlouhý a 79cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová MSL technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Rozměry produktu nafouklého plováku Aquadesign: Délka 350 cm, Šířka 78 cm, Tloušťka 15 cm, Výtlak 330 litrů
Rozměry produktu zabaleného plováku Shark: 90 x 40 x 25cm
Paddleboardy AQUADESIGN mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 20 PSI, maximum pak 25 PSI.
Co je zahrnuto v dodávce: plovák AQUADESIGN Tempo 11,6\' 31" středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku standardní transportní batoh (bez kol) pumpa s manometrem základní opravná sada Paddleboard Aquadesign Tempo nabízí ve středu plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Skvělé vedení a vysoká rychlost, dostatečný výtlak díky vyššímu profilu (tloušťka 15cm, 6 palců)

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD AQUADESIGN TEMPO 11,6-31 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz