Zobrazit větší

Paddleboard SHARK ALLROUND 10-32

A9:86169 (pro objednávky)

Nové

SHARK Allround 10\' 32" je klasický nafukovací SUP plovák. Má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10\', vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě...

Více informací:

Výrobce: Shark SUP

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 16 900 Kč

Více informací:

Paddleboard SHARK ALLROUND 10-32 - Sport - Trefa Sport .cz

Paddleboard SHARK ALLROUND 10-32


SHARK Allround 10\' 32" je klasický nafukovací SUP plovák. Má tloušťku 6", šířku 32" a délku 10\', vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a středová zasouvací, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 300 litrů, váhu 9,4 kg (témeř o 2 kg lehčí než loňská verze!) a je určen pro jezdce se standardní váhou (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 305 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová MSL technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Rozměry produktu nafouklého plováku Shark:
Délka 305cm, Šířka 82cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 300 litrů
Rozměry produktu zabaleného plováku Shark:
90 x 40 x 25cm
Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.
Co je zahrnuto v dodávce:
plovák SHARK Allround 10\'32"
středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku
standardní transportní batoh (bez kol)
dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
základní opravná sada
Paddleboard SHARK Allround nabízí ve středu  plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Vysoká nosnost a skvělá stabilita díky tloušťce prkna 15cm (6 palců).
SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.
PARAMETRY
Typ - tvar paddleboarduAllround
Výtlak/nosnost paddleboardu281-320 litrů (cca 80-130 kg)
Technologie paddleboarduMSL-Fusion

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Paddleboard SHARK ALLROUND 10-32 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz