Zobrazit větší

PADDLEBOARD GLADIATOR BLUE 10,6-33

A9:85875 (pro objednávky)

Nové

paddleboard GLADIATOR Blue 10\'6" 33" 4,8"je nafukovacím SUP plovákem z kategorie ALLROUND a je svým zaměřením určen zejména pro jízdu na klidné...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 14 990 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD GLADIATOR BLUE 10,6-33 - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD GLADIATOR BLUE 10,6-33


paddleboard GLADIATOR Blue 10\'6" 33" 4,8"je nafukovacím SUP plovákem z kategorie ALLROUND a je svým zaměřením určen zejména pro jízdu na klidné hladině. Paddleboard má tloušťku 4,8", šířku 33" a délku 10\'6". Výtlak paddleboardu je 240 litrů, váha 10 kg a paddleboard je určen pro dospělého člověka s hmotností do 120 kg. Díky své šířce nabídne paddleboard perfektní stabilitu. Jde o 323 cm dlouhý a 84 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou MSL technologií. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který unesete na zádech.
Rozměry produktu nafouknutého plováku GLADIATOR Blue 10\'6" 33":Délka: 323 cm, Šířka: 84 cm, Tloušťka: 12 cmVýtlak: 240 litrůRozměry produktu transportního batohu s vyfouknutým plovákem GLADIATOR Blue 10\'6" 33":Výška produktu: 98 cm, Šířka: 68 cm, Tloušťka: 23 cmPaddleboardy GLADIATOR jsou vyráběny dvouvrstvou MSL technologií, kdy vrstvy jsou k sobě lisovány, což zajistí větší tuhost plováku a také snížení váhy. Díky této technologii je možné paddleboardy nafouknout až na požadovaný tlak 20 PSI.
Plovák je vybaven jednou větší flosnou, která je odnímatelná. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí.
Co je zahrnuto v dodávce:

Plovák GLADIATOR 10\'6" 33"
odnímatelná plastová flosna
transportní batoh
vysokotlaká pumpa
hliníkové pádlo
opravná sada
nožní leash

GLADIATOR je značkou tradičního čínského výrobce nafukovacích člunů a paddlebordů. Ve výrobě je kladen důraz na vysokou užitnou hodnotu se zajímavým designem z;a přijatelnou cenu.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD GLADIATOR BLUE 10,6-33 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz