Zobrazit větší

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,8-34

A9:85874 (pro objednávky)

Nové

paddleboard GLADIATOR Pro 10\'8" 34" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně pro jízdu na klidné...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 18 500 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,8-34 - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,8-34


paddleboard GLADIATOR Pro 10\'8" 34" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně pro jízdu na klidné či tekoucí hladině. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 34" a délku 10\'8". Výtlak paddleboardu je 300 litrů, váha 11,1 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 150 kg. Jde o 329 cm dlouhý a 86 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě z;a tepla lisovány. To má z;a následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.
Rozměry produktu nafouknutého plováku GLADIATOR Pro 10\'8" 34":Délka: 329 cm, Šířka: 86 cm, Tloušťka: 15 cmVýtlak: 220 litrůRozměry produktu transportního batohu s vyfouknutým plovákem GLADIATOR Pro 10\'8" 34":Výška produktu: 80 cm, Šířka: 59 cm, Tloušťka: 22 cmPaddleboardy GLADIATOR mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 15-20 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 20 PSI.
 
Plovák je vybaven třemi flosnami, dvě jsou pevné a jedna větší flosnou, která je odnímatelná. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. V přední části plováku je umístěno pružné lano k přichycení nákladu nebo osobních věcí.
Co je zahrnuto v dodávce:

Plovák GLADIATOR Pro 10\'8" 34"
transportní batoh
vysokotlaká pumpa
skládací karbonové pádlo
odnímatelná flosna
opravná sada

GLADIATOR je značkou tradičního čínského výrobce nafukovacích člunů a paddlebordů. Ve výrobě je kladen důraz na vysokou užitnou hodnotu se zajímavým designem z;a přijatelnou cenu.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD GLADIATOR PRO 10,8-34 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz