Zobrazit větší

PADDLEBOARD AQUADESIGN ROLLING 11-31

A9:85869 (pro objednávky)

Nové

Klasický nafukovací SUP plovák, který má tloušťku 5", šířku 31" a délku 11\'\', vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a...

Více informací:

Výrobce: AQUADESIGN

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 15 990 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD AQUADESIGN ROLLING 11-31 - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD AQUADESIGN ROLLING 11-31


Klasický nafukovací SUP plovák, který má tloušťku 5", šířku 31" a délku 11\'\', vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a středová zasouvací, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 280 litrů, váhu 10 kg a je určen pro jezdce se standartní váhou (do 100 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Paddleboard AQUADESIGN Rolling nabízí ve středu plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Jde o 335 cm dlouhý a 82 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová MSL technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Rozměry produktu nafouklého plováku Shark:Délka 335cm, Šířka 82cm, Tloušťka 12,5cm, Výtlak 280 litrůPaddleboardy AQUADESIGN mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 15-20 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 20 PSI.
Co je zahrnuto v dodávce:

plovák AQUADESIGN Rolling 11\'\' x 31\'\' x 5\'\'
středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku
standardní transportní batoh
vysokotlaká pumpa vybavená manometrem
základní opravná sada

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD AQUADESIGN ROLLING 11-31 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz