Zobrazit větší

PADDLEBOARD AQUADESIGN SWAT 12,6-26

A9:85865 (pro objednávky)

Nové

paddleboard AQUADESIGN Swat 12\'6" 26" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Race a je svým zaměřením určen primárně pro výkonnostní...

Více informací:

Výrobce: AQUADESIGN

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 18 990 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD AQUADESIGN SWAT 12,6-26 - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD AQUADESIGN SWAT 12,6-26


paddleboard AQUADESIGN Swat 12\'6" 26" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Race a je svým zaměřením určen primárně pro výkonnostní pádlování. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 26" a délku 12\'6". Výtlak paddleboardu je 280 litrů, váha 12,4 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 110 kg. Jde o 381 cm dlouhý a 66 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě z;a tepla lisovány. To má z;a následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.
Rozměry produktu nafouknutého plováku AQUADESIGN Swat 12\'6" 26":Délka: 381 cm, Šířka: 66 cm, Tloušťka: 15 cmVýtlak: 280 litrůRozměry produktu transportního batohu s vyfouknutým plovákem AQUADESIGN Swat 12\'6" 26":Výška produktu: 90 cm, Šířka: 62 cm, Tloušťka: 23 cmPaddleboardy AQUADESIGN mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 15-20 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 20 PSI.
 
Plovák je vybaven jednou větší flosnou, která je odnímatelná. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. V přední části plováku je umístěno pružné lano k přichycení nákladu nebo osobních věcí.
Co je zahrnuto v dodávce:

Plovák AQUADESIGN Air Swift 12\'6" 29"
transportní batoh
vysokotlaká pumpa
odnímatelná flosna
opravná sada

AQUADESIGN je tradiční francouzský výrobce věcí pro veškeré vodní sporty. Paddleboardy AQUADESIGN se vyznačují velkou všestranností a širokou nabídkou modelů včetně Windsup plováků, ke kterým lze připojit WS oplachtění.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD AQUADESIGN SWAT 12,6-26 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz