Zobrazit větší

Slackline GIBBON Slack Rack Classic

4260165871174

A6:44805 (pro objednávky)

Nové

Kompletní a samonosná slackline konstrukce. Rychlé a snadné složení. Tento systém je ideální pro školy, sportovní kluby, rehabilitační centra...

Více informací:

Výrobce: GIBBON SLACKLINES

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 499 Kč

Více informací:

Slackline GIBBON Slack Rack Classic - Slackline - Trefa Sport .cz

Slackline GIBBON Slack Rack Classic

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 31 kg


Kompletní a samonosná slackline konstrukce. Rychlé a snadné složení. Tento systém je ideální pro školy, sportovní kluby, rehabilitační centra a samozřejmě i pro běžné domácí použití.

Slack Rack sestavíte ze 3 dílů a 2 spojovacích částí. Napnutí popruhu a sestavení zvládnete z;a 2 minuty. Sestavení nového slackracku zabere do 15 minut, to však děláte pouze jednou.

Vlastnosti:
- 2 nebo 3 m dlouhá slackline konstrukce
- samonosná a rozkladatelná
- jedinečné řešení pro indoor slackline
- součást balení popruh Classic Line

Set obsahuje:
- 3 m dlouhou slackline konstrukce (3x 1m díl + 2x spojovací díl)
- popruh Classic Line
- ochranné bezpečnostní neoprénové obaly na konce konstrukce
- zaoblené hrany pro bezpečné použití
- ráčnu pro jednoduché napínání s bezpečnostní pojistkou
- návod k sestavení a použití

Technická data:
- určení: sport-slackline-uni
- šířka popruhu: 5 cm - 2 inch
- délka setu: 3
- napínání: ráčna
- barevné provedení: žlutá
- hmotnost: 29 kg

Slack Rack je jedinečné řešení, jak napnout slackline v místech, kde není z;a co popruh ukotvit (stromy, sloupy). Konstrukce je samonosná, v rozměrech 2 nebo 3 m na délku, 40 cm na šířku a výška popruhu je 30 cm od země. Tím je předurčen pro bezpečné použití ve školách, sportovních a tréninkových klubech nebo v rehabilitačních centrech. Jedná se o jednoduché řešení, jak provozovat slackline indoor. Konstrukce se sestavuje ze tří 1 m dlouhých dílů a spojovacích částí, na kterých se napne slackline popruh. To zaručuje jednoduchou manipulaci, transport a skladování. Díky nízké výšce popruhu od země je Slack Rack bezpečný pro děti (ovšem vždy pod dohledem kompetentní osoby).

Edice Classic přináší oproti verzi Fitness edition drobné rozdíly. V setu naleznete popruh Classic Line a set narozdíl od Fitness edition neobsahuje náčiní pro cvičení (návod s mnoha cviky pro trénink na slackline, posilovací gumu a 2 pohodlná madla na slackline).

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Horolezectví | Slackline


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Slackline GIBBON Slack Rack Classic ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz