Zobrazit větší

GIBBON Flow Line Set

4260165872225

A6:15929 (pro objednávky)

Nové

Gibbon Flow Line Set X13.Perfektní vstup do světa jednopalcových slackline popruhů (šířka 2,5 cm). Díky originálně šitému popruhu nabízí...

Více informací:

Výrobce: GIBBON SLACKLINES

Dostupnost: Objednejte u prodejce. K expedici k Vám dne: 6.10.2020Cena: 2 199 Kč

Více informací:

GIBBON Flow Line Set - Slackline - Trefa Sport .cz

GIBBON Flow Line Set

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 4 kg


Gibbon Flow Line Set X13.

Perfektní vstup do světa jednopalcových slackline popruhů (šířka 2,5 cm). Díky originálně šitému popruhu nabízí pohodlné a měkké chození bez ostrých hran. Pogumovaný povrch zaručuje větší stabilitu i z;a vlhka. Pouze dvě ráčny a slackline popruh - to je velmi jednoduché a variabilní napínání, které zvládne každý. A až totu délku slackline zvládnete, stačí dokoupit delší popruh a stejnými ráčnami napnete i delší vzdálenosti. Pořízení tohoto setu umožňuje maximální variabilitu.

Celý set napnete i povolíte během 5 minut. Výrobek s certifikátem od TÜV.

Z bezpečnostního hlediska nedoporučujeme používat napnutý popruh výše než 50 cm nad zemí.

Set obsahuje:
- 18 m dlouhý popruh šířky 25 mm
- 2 ráčny s bezpečnostní pojistkou a pohodlným madlem
- 2 m dlouhé popruhy s vyztuženým okem u každé ráčny

Technická data:
- 22 m dlouhý slackline set
- šířka popruhu: 25 mm (1\'\')
- maximální nosnost: 3000 kg (30 kN)
- třídílný set pro rychlou instalaci a demontáž
- délka setu: 22 m
- napínání: 2 ráčny
- barevné provedení: žlutá
- hmotnost: 3,85 kg

Gibbon FLOW LINE X13 je především díky své jednoduchosti a variabilnosti ideálním řešením, jak chodit na jednopalcových lajnách. 2 perfektní ráčny zaručí výborné napnutí popruhu i na delších vzdálenostech. Navíc, až vám bude 18 m krátkých, dokoupíte pouze delší lajnu a ráčny vám zůstanou jako prostředek pro napínání. Geniálně jednoduchý systém našitých a vyztužených ok na popruhu u ráčny je použit na obou ráčnách, takže instalaci zvládne úplně každý.

Série X13 s sebou přinesla řadu vylepšení, ať už v podobě kvalitnějšího materiálu či speciální úpravy hran. Úpravy se soustředily i na napínací ráčny, které dostaly nová designová madla, díky kterým je napínání mnohem pohodlnější. Dává tak slackliningu úplně novou bezpečnější a šetrnější formu.

Upozornění: Šetřte naše stromy a vždy používejte ochranu kůry stromů. Uděláte radost nejen přírodě, ale i vám samotným, jelikož ochrana rovněž zvyšuje životnost popruhů.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Horolezectví | Slackline


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží GIBBON Flow Line Set ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz