Zobrazit větší

Slackline GIBBON Slackframe

4260165871358

A6:44806 (pro objednávky)

Nové

Slackframe je řešení pro místa, kde nejsou stromy, nebo je potřeba požadované výšky napnutí popruhu dosáhnout zvednutím popruhu. Jedná se o...

Více informací:

Výrobce: GIBBON SLACKLINES

Dostupnost: Objednejte u prodejce. K expedici k Vám dne: 6.10.2020Cena: 2 199 Kč

Více informací:

Slackline GIBBON Slackframe - Slackline - Trefa Sport .cz

Slackline GIBBON Slackframe

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 7 kg


Slackframe je řešení pro místa, kde nejsou stromy, nebo je potřeba požadované výšky napnutí popruhu dosáhnout zvednutím popruhu. Jedná se o stabilní konstrukci z lakované nerezové oceli, kterou můžete postavit na jakýkoliv terén. Rychle se rozkládá a můžete si vybrat ze 3 úrovní výšky pro napnutí popruhu.

Vlastnosti:
- pro instalaci slackline kdekoliv, bez nutnosti použít stromy
- stabilně stojí, rychle se skládá
- variabilní nastavení výšky lajny (3 úrovně)
- konstrukce odolná povětrnostním vlivům
- vhodné na zahradu domu, do školy a pro sportovní kluby

Set obsahuje:
- 1 konstrukci slackframe

Technická data:
- určení: sport-slackline-uni
- šířka popruhu: 5 cm - 2 inch
- barevné provedení: žlutá
- hmotnost: 6 kg

Slackframe je jedinečné řešení pro místa, kde nejsou žádné stromy či sloupy a není popruh z;a co upevnit a především jak zvednou do požadované výšky. Díky Slackframe můžete natáhnout slackline opravdu skoro všude. Slackframe může také sloužit jako dodatečný kotvící bod, takže díky němu můžete zkrátit či rozdělit vzdálenost napnuté lajny. To je vhodné například do sportovních klubů a škol, kde je potřeba vytvořit slackline hřiště pro celou skupinu lidí.

Vaše zahrada se stane zábavným parkem pro děti, které díky tréninku koordinace pohybů a dobré rovnováze budou mít zdravý základ pro jakýkoliv další sport či aktivitu, nebo se rovnou stanou profesionálními slacklinery.

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Horolezectví | Slackline


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Slackline GIBBON Slackframe ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz