Zobrazit větší

Vázání ATK Freeraider 14 2.0

8051406190675

A36:AT0023872 (pro objednávky)

Nové

Výkon bez omezení, to byla hlavní představa při navrhování tohoto nového modelu. Vázání, které je schopné obstát z;a všech sněhových...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 15 290 Kč

Více informací:

Vázání ATK Freeraider 14 2.0 - Skialpové vázání - Trefa Sport .cz

Vázání ATK Freeraider 14 2.0

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: #000000
  • Šířka brzd: 108mm


Výkon bez omezení, to byla hlavní představa při navrhování tohoto nového modelu. Vázání, které je schopné obstát z;a všech sněhových podmínek i z;a těch extrémních.Vysněné vázání pro všechny lyžaře, kteří vyhledávají dobrodružství bez nutnosti se jakkoliv omezovat. Vázání má vysokou pevnost a výborně přenáší sílu záběru z boty na lyži.Nový EASY ENTRY systém umožňuje jednodušší a rychlejší nastupovní do vázání a to i při používání starších, opotřebovaných lyžáků.Pata vázání byla kopletně zrekonstruována. Nový E.R.S (ELASTIC RESPONSE SYSTEM) dává extremním sjezdařům perfektní přesnost a citlivost při lyžování a maximální výkon v případě velkých skoků.Verze 2.0 zavadí také nový patentovaný způsob nastavení stoupacích módů. Na výběr je celkem 5 možností a přepínání mezi nimi je rychlé a jednoduché. Na vše vám bude stačit špička hůlky.Specialitou vázání ATK jsou brzdy umístěné na špici vázání, brzdy jsou díky tomu aktivní ve stoupacím i sjezdovém módu.V případě, že si při chůzí do kopce zapomenete zamknout špičku a v náročném místě se "vyzujete" z lyže, brzda se aktivuje a zastaví pohyb lyže.Do vázání je možné vepnout mačky ATK. Špička vázání má širokou základnu a celkem osm šroubů. Díky tomu je velmi stabilní i v těch nejnáročnějších podmínkách.Součástí balení je i speciální doplněk tzv. FREE RIDE SPACER. Tento doplněk je možné namontovat pod upínací trny na patě. Díky tomu dojde ke snížení zatížení těchto trnů a také bude lépe rozváděna energie záběru lyžaře.

Kategorie sportovního zboží: Lyžařczé vybavení | Skialpinismus | Skialpové vázání


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Vázání ATK Freeraider 14 2.0 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz