Zobrazit větší

Elektromagnetický rotoped HS-300H Aspect šedý s hrudním pásem + podložka

A43:45109 (pro objednávky)

Nové

Rotoped HS-300H Aspect Elektromagnetický rotoped HS-300H Aspect je prvotřídní fitness vybavení ze série 300 značky...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 17 990 Kč

Více informací:

Elektromagnetický rotoped HS-300H Aspect šedý s hrudním pásem + podložka - Rotopedy - Trefa Sport .cz

Elektromagnetický rotoped HS-300H Aspect šedý s hrudním pásem + podložka


Rotoped HS-300H Aspect


Elektromagnetický rotoped HS-300H Aspect je prvotřídní fitness vybavení ze série 300 značky Hop-Sport, navržených pro náročné uživatele.  Sada zahrnuje podložku na tlumení nárazů a telemetrický pás pro měření pulsu. Systém magnetického odporu o hmotnosti 20 kg zaručuje hladký a tichý provoz zařízení. Pohodlí a bezpečnost při cvičení zajišťují vyrovnávací nohy, neklouzavé pedály s bezpečnostními popruhy a nastavitelné sedadlo. Dotykový počítač založený na systému Android vám umožňuje spojit cvičení  se zábavou. Sledujte svůj oblíbený seriál během tréninku a používejte populární aplikace - s rotopedem HS-300H Aspect bude Váš trénink potěšením!
Pokročilý počítač iConsole +


Spojte efektivní trénink se zábavou! Rotoped HS-300H Aspect má intuitivní počítač iConsole + s dotykovým displejem, který je založen na systému Android a je vybaven funkcí Bluetooth 4.0, portem USB a wi-fi. Vestavěný držák pro mobilní zařízení vám umožní pohodlně používat svůj smartphone nebo tablet. Počítač poskytuje širokou škálu tréninkových funkcí a programů, což umožňuje provádět různorodé tréninky a sledovat vaše výsledky na všech úrovních. Kromě toho nabízí přístup k sociálním sítím a mobilním aplikacím.


Nastavitelné sedadlo


Pohodlí během cvičení je základem! Díky možnosti vertikálního, ale i vodorovného nastavení sedadla můžete zařízení snadno přizpůsobit k vaší výšce. Ergonomický tvar a měkká výplň sedáku zaručují pohodlí i v případě dlouhých a intenzivních tréninků.
Telemetrický pás


Při cvičení na rotopedu HS-300H Aspect můžete zkontrolovat puls pomocí telemetrického pásu. Pás nabízí přesnější měření a jeho použití je mnohem jednodušší a pohodlnější - během tréninku nemusíte myslet na to, abyste stále drželi rukojeti se senzory, ale můžete se soustředit na pohyb těla. Výsledek měření pulsu se objeví na displeji tréninkového počítače.
Telemetrický pás je kompatibilní s rotopedem Hop-Sport HS-300H Aspect a je odolný vůči prachu a vodě v souladu s normou IP67. Kromě toho se dá snadno čistit - po tréninku můžete odepnout přijímač signálu a opláchnout pás vodou s jemným čisticím prostředkem.


Ventilátor s nastavitelným průtokem vzduchu


Zajistěte si příjemný, chladný dech během intenzivního tréninku! Všechna zařízení ze série 300 jsou vybavena ventilátorem s třístupňovou regulací výkonu, který lze snadno nastavit na dotykové obrazovce počítače iConsole +.
Snadné přesouvání


Po tréninku se nemusíte obávat, že váš obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Funkční transportní kolečka zabudované do předního stabilizátoru zajišťují plnou mobilitu zařízení a díky praktické rukojeti umístěné v zadním stabilizátoru můžete tento rotoped snadno přesunout na jiné místo.


Tlumící podložka


Sada zahrnuje také ochrannou podložku, která bude účinná při zařízeních jako vrstva absorbující vibrace a poskytující zvukovou izolaci během cvičení. Díky protiskluzovému materiálu bude stabilním základem během intenzivních tréninků. Kromě toho vám pomůže chránit podlahu před poškrábáním a nečistotami. Po ukončení tréninku lze podložku snadno svinout a odložit spolu se zařízením.


Technické údaje:


Držák na lahev: ano
Určení: pro domácí využití
Síťové napájení: ano
Protiskluzové pedály: ano
Rozměry produktu zařízení: dél.140 cm š. 61 cm výš. 147 cm
Model: HS-300H Aspect
Měření pulsu: ano
Napájení tělem. pásu: baterie CR2032
Rukojeť na přesouvání zařízení: ano
Vzdálenost sedadla od pedálů: 
Program Watt: ano
Tréninkový počítač: ano
Transportní kolečka: ano
Třída vodotěsnosti tělem. pásu: IP67
Držák na tablet: ano
Kompatibilní aplikace: iConsole +
Nastavení odporu: elektronické
Nastavení sedadla: vertikální a horizontální
USB: ano
Vyrovnávací nohy: ano
Rozměry produktu balíku: 
Výška produktu sedáku od podlahy: max. 107 cm, min. 86 cm
Tréninkové programy: ano
Bluetooth: ano
Nosnost: 160 kg
Hmotnost produktu systému odporu: 20 kg
Rozměry produktu sedáku:
Telemetrický pás: ano, přenos dat přes Bluetooth
Producent: Hop-sport
Záruka: 24 měsíců
Série 300


Trénujte na kvalitních zařízeních ze série 300 značky Hop-Sport přímo doma! Klikněte vedle a podívejte s...

Kategorie sportovního zboží: Rotopedy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Elektromagnetický rotoped HS-300H Aspect šedý s hrudním pásem + podložka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz