Zobrazit větší

Everlast Power Tower

5050787210111

A6:42844 (pro objednávky)

Nové

Nafukovací pytel od firmy Everlast vyrobený z PVC je vynikající pomůcka která zabaví celou rodinu. Využijí ho jak děti které mají přebytek...

Více informací:

Výrobce: EVERLAST

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 849 Kč

Více informací:

Everlast Power Tower - Pytle a hrušky - Trefa Sport .cz

Everlast Power Tower

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 1 kg


Nafukovací pytel od firmy Everlast vyrobený z PVC je vynikající pomůcka která zabaví celou rodinu. Využijí ho jak děti které mají přebytek energie, tak rodiče, kteří v tomto nafukovacím pytli najdou dokonalý způsob odreagování a odbourání stresu. Zlepšuje celkovou kardiovaskulární kondici. Především vytrvalost, koordinaci, flexibilitu. Zlepšuje reflexy, spaluje kalorie a odbourává stres. Nafukovací pytel Everlast je určený pro nácvik všech boxerských úderů, ale i pro nácvik kopacích technik. Pytel má žlutočernou barvu s černým logem a nápisem Everlast uprostřed úderové plochy. Pro lepší stabilitu pytle se spodní, černá část plní vodou. Zbytek pytle se nafukuje. Pytel měří na výšku cca 150 cm, průměr je 30 cm. K balení je přiložená i praktická pumpička \'\'žabka\'\' pro rychlé a pohodlné nafouknutí. Technická data:

určení: sport-fitness-box-uni
materiál: PVC
výška: 150 cm
průměr: 30 cm
zlepšuje koordinaci a flexibilitu
spaluje kalorie
skladné a snadno uložitelné
nafukovací: ano
plnění základny: voda-písek
pumpička součástní balení: ano
barevné provedení: žlutá-černá

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Bojové sporty | Box | Pytle a hrušky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Everlast Power Tower ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz