Zobrazit větší

Podvodní skútr Trident Bílá - servis u zákazníka

A9:90584_9605548_107137 (pro objednávky)

Nové

TRIDENT je další podvodní skútr se dvěma motory a dvěma hnacími vrtulemi a je výrobkem čínské společnosti Geneinno. Tato firma se zabývá...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 21 900 Kč

Více informací:

Podvodní skútr Trident Bílá - servis u zákazníka - Potápěčské vybavení - Trefa Sport .cz

Podvodní skútr Trident Bílá - servis u zákazníka


TRIDENT je další podvodní skútr se dvěma motory a dvěma hnacími vrtulemi a je výrobkem čínské společnosti Geneinno. Tato firma se zabývá vývojem a výrobou nejlepších řešení pro drony a jejich řídící systémy. Tento dvoumotorový podvodní přístroj je určený jak široké veřejnosti, tak i profesionálním potápěčům. Výhodou Tridentu je dvourychlostní pohon, kdy lze jet jak pomalu pro dokonalé sledování podvodního světa, tak i rychle pro potěšení z jízdy. Při kompaktních rozměrech disponuje Trident dostatečným výkonem a díky neutrálnímu až lehce pozitivnímu vztlaku je zamezeno nebezpečí samovolného potopení přístroje.

Technické parametry podvodního skútru TRIDENT předurčují tento přístroj k nevšední zábavě ve vodě a objevování nových podvodních světů. 

Výborným parametrem je zejména dosažitelná hloubka, která je vyšší než u dalších osobních podvodních skútrů obdobné cenové kategorie. Výhodou je možnost volby ze dvou rychlostních stupňů. První z nich slouží spíše pro klidnou jízdu při pozorování podvodního prostředí. Druhý stupeň je pak vhodný pro rychlejší přesouvání z jednoho místa na druhé, případně pro maximální zábavu ve vodě.

Vždy je potřeba mít na paměti, že uváděné hodnoty rychlosti jízdy a výdrže baterie na jedno nabití jsou průměrem pro běžné podmínky. Záleží přitom na různých fyzikálních okolnostech jako jsou hmotnost uživatele, jeho výbava dalším příslušenstvím pro potápění, způsob jízdy aj.

Trident má z výroby přednastaven neutrální až lehce pozitivní vztlak. To v praxi znamená, že přístroj se samovolně neutopí, když ho uživatel pustí z ruky.

Trident tak jako další naše podvodní skútry je vybaven zubovým rámečkem pro jednoduché připevnění kamery typu GoPro. Vaše podvodní zážitky tak lze jednoduše zaznamenat a pak je znovu prožít v klidu domova.
Proti nechtěnému spuštění dětmi, které neumějí přístroj ovládat, je Trident vybaven přepínačem - zámkem chodu motorů. Při zamčení přístroje nelze spustit motory a tedy vrtule zůstanou v klidu.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Vodní sporty | Potápěčské vybavení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Podvodní skútr Trident Bílá - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz