Zobrazit větší

Tuff Stuff SXT-550 - montáž zdarma, servis u zákazníka

A4:58759 (pro objednávky)

Nové

Multifunkční posilovací stroj SXT-550 z designérské linky TUFF STUFF patří svou kvalitou a promyšlením a zpracováním mezi špičku. Model Tuff...

Více informací:

Výrobce: Tuff Stuff

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 89 990 Kč

Více informací:

Tuff Stuff SXT-550 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

Tuff Stuff SXT-550 - montáž zdarma, servis u zákazníka


Multifunkční posilovací stroj SXT-550 z designérské linky TUFF STUFF patří svou kvalitou a promyšlením a zpracováním mezi špičku. Model Tuff Stuff SXT-550 vám umožní pravidelně procvičovat všechny svalové skupiny. Maximální nastavitelnost, důraz na ergonomii, precizní zpracování každého detailu, to jsou hlavní důvody, proč tento posilovací stroj na cihličky sbírá úspěchy u svých uživatelů napříč USA i Evropy. SXT-550 vám nabídne víc než 20 stanovišť v jednom balení. Základní adaptéry nemusíte dokupovat, samotné balení obsahuje adaptér na tahy břichem, horní i boční jedno-ruční adaptéry. Přehled vhodných cviků naleznete na stěně zátěžového sloupce (90 kg). V každém případě vám SXT-550 umožní procvičit zádové svalstvo, svaly břišní, rotační svaly, ramena, ruce, nohy, hýždě - jednoduše tak procvičíte celou horní i spodní polovinu těla. Stroj je koncipován tak, aby nabídl maximum na minimálním prostoru. Ačkoliv je konstrukce dostatečně masivní a stabilní, aby bylo možné stroj použít i v hotelových a klubových posilovnách, stroj zaujme kompaktními rozměry 216 x 112 cm. Před cvičením si stroj můžete přizpůsobit podle vašich fyzických potřeb. Snadno nastavíte výšku sedáku, polohu opory zad i zátěž, se kterou jednotlivá stanoviště budete odcvičovat. Tuff Stuff je americká společnost s dlouhou tradicí. Za kvalitou provedení konstrukce si stojí, proto nabízí záruku 10 let. Pokud hledáte kvalitní multifunkční posilovací stroj, který je komfortní a něco vydrží, TUFF STUFF SXT-550 je vaší volbou.
Cviky
• Hrudní tlak (chest press) s plným rozsahem pohybu, jehož úhel záběru může být nastaven pneumaticky na všechny typy postav.; úhel lze nastavit pomocí speciální konstrukce tohoto stroje • Při opačném sedu (proti stroji) slouží zádová opěrka jako opora hrudníku a lze provádět cvik na deltové svalstvo – přítahy s oporou hrudníku • Stroj je vybaven středovou kladkou (je vyvedena nad opěrou zad) - pomocí této kladky lze posilovat břišní svaly – předklony, cviky pullover z;a hlavou a triceps • Peck deck lze cvičit pomocí důmyslně tvarovaných pák, vyvedených ze základny stroje, konstrukční řešení \„s úchopem do dlaně\“ umožňuje bezvadné procvičení prsních svalů • Horní kladka pro mnoho cvičení na posílení horní poloviny těla (prsa, záda) je opatřena kloubem - umožňuje tak kvalitnější provedení cviku. Na této pozici lze dále procvičovat: tricepsové stahování s krátkou kladkou, jednoruční tricepsové stahování pomocí jednoručního úchopu (součást dodávky) • Spodní kladka pro nespočet cvičení svalů dolní poloviny těla (abduktory, adduktory, flexory kyčle, hýžďové svaly) • Druhá spodní kladka je určena na cviky veslování a bicepsový zdvih ve stoji, cvik na zádové vzpřimovače • Předkopávání, zakopáváníParametry:Nosnost:150 kgVáha závaží:90 kgPolohovací sedák:AnoPolohovací opěra zad:AnoVáha:390 kgDélka:206 cmŠířka:112 cmVýška produktu:213 cm

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tuff Stuff SXT-550 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz