Zobrazit větší

BARBARIAN LINE Glute Ham PRO

A4:91371 (pro objednávky)

Nové

Tato polohovatelná posilovací lavice na záda a zadek od společnosti BARBARIAN nabízí kvalitu zpracování srovnatelnou s produkty pro komerční...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 13 990 Kč

Více informací:

BARBARIAN LINE Glute Ham PRO - Posilovací lavice - Trefa Sport .cz

BARBARIAN LINE Glute Ham PRO


Tato polohovatelná posilovací lavice na záda a zadek od společnosti BARBARIAN nabízí kvalitu zpracování srovnatelnou s produkty pro komerční fitness. Jedná se o jednu z nejkvalitnějších variant pro domácí posilovnu. Lavička se skládá z kvalitní ocelové konstrukce a odolného pěnového polstrování.
Konstrukce je ošetřena nátěrem, který zvyšuje odolnost vůči korozi a poškrábání. Oporu nohou je možné horizontálně i vertikálně nastavit dle Vašich fyzických parametrů. Posilovací lavička na záda a zadek se vyznačuje především stabilitou, která je během tréninku velice důležitá. Lavička Vám tak umožní bez problémů a bezpečně procvičit šikmé břišní svaly, přímý břišní sval, vzpřimovače, spodní část zad i svaly hýžďové a hamstringy.Parametry:Nosnost:300 kgVáha:58 kgDélka:155 cmŠířka:88 cmVýška produktu:100 cmText 1:Polohovací opora nohou

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Posilovací lavice


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží BARBARIAN LINE Glute Ham PRO ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz