Zobrazit větší

Ponožky X-Socks TENNIS

7613418020800

A35:XSNS08S19U-w000 (pro objednávky)

Nové

Ponožky X-Socks TENNIS už podle názvu cílí na milovníky ušlechtilého sportu jménem tenis. Postarají se o stabilní držení chodidel v...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 589 Kč

Více informací:

Ponožky X-Socks TENNIS - Ponožky - Trefa Sport .cz

Ponožky X-Socks TENNIS

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White
  • gender: unisex
  • SIZE: 39|40|41


Ponožky X-Socks TENNIS už podle názvu cílí na milovníky ušlechtilého sportu jménem tenis. Postarají se o stabilní držení chodidel v teniskách a odpovědné vnitřní mikroklima a teplotu. Vnitřní výstelka Air-Dens pohlcuje otřesy, vznikající dopadem nohy na tvrdé podloží, s jako tlaky, vznikající při prudkých pohybech nohou během hry. Ventilační kanál Air-Conditioning Channel® napomáhá k odpovídající úrovni termoregulace už od plosky nohy. Komplexní systém odvětrávání odvádí přebytečné teplo, páry potu a vlhkost. Lambertz-Nicholson Achilles Tendon Protector 2.0 odpovídá z;a ochranu před působením tlaku na další citlivou část nohy, Achillovu šlachu. Na zvýšeném komfortu nošení se podílí také doplňkové pole elastického materiálu kolem kotníku a nártu. Dále je třeba zmínit, že jsou ponožky vybaveny zesílenou vnitřní výložkou a chráničem prstů.

Kategorie sportovního zboží: DÁMCZÉ | DOPLŇKY | Ponožky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ponožky X-Socks TENNIS ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz