Zobrazit větší

Ponožky X-Socks COMBAT SILVER 4.0

7613418026987

A35:XSCS08S20U-e052 (pro objednávky)

Nové

Ponožky X-Socks COMBAT SILVER 4.0 se stanou oporou Vašim nohám při pohybu venku, ať už běháte, nebo se vydáváte na víkendový trip do...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 768 Kč

Více informací:

Ponožky X-Socks COMBAT SILVER 4.0 - Ponožky - Trefa Sport .cz

Ponožky X-Socks COMBAT SILVER 4.0

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Gray|Green
  • gender: unisex
  • SIZE: 39|40|41


Ponožky X-Socks COMBAT SILVER 4.0 se stanou oporou Vašim nohám při pohybu venku, ať už běháte, nebo se vydáváte na víkendový trip do přírody. Od jiných modelů na trhu se odlišují především zcela prémiovým provedením z vysoce kvalitního technického materiálu. V ponožkách se nebudou množit mikroorganismy, což je výsledek fungování výložky Sinofit. Ta je tvořena tisícovkami drobných oček, jež tvoří 99,9% stříbro. Kanál Air-Conditioning Channel 4.0 byl celkově přepracován. Směrem dolů se více rozšiřuje, výsledkem čehož je lépe fungující vývod potem nasáklého vzduchu od plosky nohy ven z boty. Pole materiálu s technologií Lambertz-Nicholson Achilles Tendon Protector 4.0 se díky svému provedení ze dvou částí podílí na vylepšené ochraně šlachy nad patou. Další technologií je Suppronation Bandage. Ta napomáhá stabilnímu držení chodidla v botě a zabraňuje namožení šlach v okolí kotníků. Night Touch na levé ponožce je potom praktickým řešením, kdy i ve tmě poznáme, která patří na kterou nohu.

Kategorie sportovního zboží: DÁMCZÉ | DOPLŇKY | Ponožky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ponožky X-Socks COMBAT SILVER 4.0 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz