Zobrazit větší

Ponožky Compressport FULL SOCKS RUN

7640314042070

A35:SU00004B990-black (pro objednávky)

Nové

Sportovní podkolenky FULL SOCKS RUN od Compressport se širokým spektrem uplatnění pro běh a aktivní sportování. Budou se Vám hodit pro...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 050 Kč

Více informací:

Ponožky Compressport FULL SOCKS RUN - Ponožky - Trefa Sport .cz

Ponožky Compressport FULL SOCKS RUN

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: unisex
  • SIZE: 35|36|37|38


Sportovní podkolenky FULL SOCKS RUN od Compressport se širokým spektrem uplatnění pro běh a aktivní sportování. Budou se Vám hodit pro intenzivní tréninky s jako pro závodění. Ponožky budou na Vašich nohách sedět stabilně, a to díky elastickému materiálu a kompresi, rozdělené s různou intenzitou v jednotlivých zónách na ponožce. Tlaková síla, vyvíjená na pokožku, je přímým původcem zvýšeného prokrvení těchto tkání vlásečnicemi. Svaly jsou lépe prokysličovány a rychleji se z nich odvádějí odpadní látky. Dalším pokrokovým řešením je technologie 3D.DOTS, jejímž cílem je simulace jemné masáže chodidel. Podobná stimulace nervů a vlásečnic pod pokožkou napomáhá prokrvování tkání a jejich regeneraci už při podávání samotného sportovního výkonu. Technologie 3D.DOTS zároveň tlumí otřesy, vznikající při dopadu podešvi boty na pevné podloží. Každý krok proto bude ještě lehčím. Ponožky rychle odvádí vlhkost od pokožky, a to z;a vydatného přispění termoaktivních vláken, z nichž byly vyrobeny. Ještě výrazněji tomu ale napomáhá vylepšený systém ventilace. Jeho úlohou je aktivní dohled nad termoregulací nohou a ochrana před jejich přehříváním. Zároveň je tkanina velmi příjemná na dotek a nezpůsobuje podráždění pokožky. FULL SOCKS RUN jsou sportovními ponožkami pro nejnáročnější.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Ponožky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ponožky Compressport FULL SOCKS RUN ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz