Zobrazit větší

Ponožky Compressport PRORACING SOCKS V3.0

7640314043336

A35:XU00002B351-fluo-pink (pro objednávky)

Nové

ProRacing Socks v3.0 Ultralight Run High jsou nejlehčí a nejtenčí verzí sportovních ponožek značky COMPRESSPORT. Bývají ovšem uznávané také...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 512 Kč

Více informací:

Ponožky Compressport PRORACING SOCKS V3.0 - Ponožky - Trefa Sport .cz

Ponožky Compressport PRORACING SOCKS V3.0

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Blue|Różowy
  • gender: unisex
  • SIZE: 35|36|37|38


ProRacing Socks v3.0 Ultralight Run High jsou nejlehčí a nejtenčí verzí sportovních ponožek značky COMPRESSPORT. Bývají ovšem uznávané také z;a jedny z nejlehčích běžeckých ponožek, které lze na trhu vůbec sehnat. Jeden pár ponožek váží zhruba 9 gramů. Ačkoliv jsou velice tenké a lehké, uchovávají si vlastnost mechanické ochrany pokožky na náchylných místech a schopnost urychlovat regeneraci tkání při podávaném sportovním výkonu. Inovativním prvkem tohoto modelu je technologie 3D.DOTS. Jejím cílem je simulace jemné masáže chodidel. Podobná stimulace nervů a vlásečnic pod pokožkou napomáhá prokrvování tkání a jejich regeneraci už při podávání samotného sportovního výkonu. Technologie 3D.DOTS zároveň tlumí otřesy, vznikající při dopadu podešvi boty na pevné podloží. Každý krok proto bude ještě lehčím. V oblasti nártu a Achillovy šlachy nalezneme speciální kompresní pásky. Mají z;a úkol vylepšení cirkulace krve v podkožních vlásečnicích a snížení únavy chodidel. Ponožky rychle odvádí vlhkost od pokožky, a to z;a vydatného přispění termoaktivních vláken, z nichž byly vyrobeny. Ještě výrazněji tomu ale napomáhá vylepšený systém ventilace a pole materiálu se síťovanou strukturou \„mesh\“. Jeho úlohou je aktivní dohled nad termoregulací nohou a ochrana před jejich přehříváním. ProRacing Socks v3.0 Ultralight Run High jsou zárukou nejnižší hmotnosti bez ztráty kýžených vlastností, které od moderních běžeckých ponožek očekáváme.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Ponožky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ponožky Compressport PRORACING SOCKS V3.0 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz