Zobrazit větší

Ponožky POC ESSENTIAL ROAD

7325541008715

A35:65110-8292 (pro objednávky)

Nové

POC ESSENTIAL ROAD SOCK jsou sportovní ponožky, určené v první řadě pro cyklisty. Byly navrženy tak, aby si zachovávaly vysoký komfort nošení...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 512 Kč

Více informací:

Ponožky POC ESSENTIAL ROAD - Ponožky - Trefa Sport .cz

Ponožky POC ESSENTIAL ROAD

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White|Blue
  • gender: unisex
  • SIZE: L


POC ESSENTIAL ROAD SOCK jsou sportovní ponožky, určené v první řadě pro cyklisty. Byly navrženy tak, aby si zachovávaly vysoký komfort nošení a skvělou prodyšnost. Vznikly celé z jemně děrovaného materiálu, který se postará o optimální výměnu vzduchu mezi pokožkou a okolím. Stejně tak je použitý materiál schopen rychle odvádět vlhkost od pokožky a zabraňuje nadměrnému pocení nohou, pokud cyklista podává náročný výkon. Ve střední části ponožek se nachází elastický pásek, přiléhající k nártu. Ten se postará o držení ponožek stále na svém místě. Cyklistické ponožky jsou v oblasti prstů vybaveny plochými švy, které nebudou dráždit citlivou pokožku. Sportovní ponožky ESSENTIAL ROAD SOCK jsou ideálním doplňkem řady cyklistických oděvů s názvem POC ESSENTIAL.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | DOPLŇKY | Ponožky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Ponožky POC ESSENTIAL ROAD ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz