Zobrazit větší

Polo Helly Hansen HP RACING

7040056186085

A35:34172-597 (pro objednávky)

Nové

Polo Helly Hansen HP RACING POLO je funkčním sportovním modelem, určeným v první řadě pro sportovce a fanoušky aktivního odpočinku. Polokošile...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 683 Kč

Více informací:

Polo Helly Hansen HP RACING - Polokošile - Trefa Sport .cz

Polo Helly Hansen HP RACING

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Navy Blue
  • gender: male
  • SIZE: XXL


Polo Helly Hansen HP RACING POLO je funkčním sportovním modelem, určeným v první řadě pro sportovce a fanoušky aktivního odpočinku. Polokošile byla celá vyrobena z termoaktivních vláken Tactel®, která rychle odvádějí vlhkost od pokožky a rychle schnou. Postará se o optimální tepelný komfort, odvětrávání pokožky a pocit sucha v průběhu celého dne nošení. Díky použitému filtru UPF 40+ Vás látka ochrání před škodlivým vlivem UV záření. Materiál produktu, z něhož byla polokošile vyrobena, se vyznačuje odolností. To ji předurčuje jako vhodný oděv i do náročných podmínek, ať už na vodě, nebo na souši. Nebrání pohybům těla a jeho tvaru se ideálně přizpůsobí. Na hrudi a na rukávu nalezneme grafické motivy, odvolávající se na jachting. HP RACING POLO je klasikou v moderním vydání.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Polokošile


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Polo Helly Hansen HP RACING ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz