Zobrazit větší

Pantofle Birkenstock ARIZONA BIG BUCKLE NU

4039854944488

A35:1015804-light-rose (pro objednávky)

Nové

Pantofle Birkenstock ARIZONA BIG BUCKLE NU jsou nadčasově pojatým modelem, jenž už po desítky let přináší komfort nošení ženám i mužům....

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 745 Kč

Více informací:

Pantofle Birkenstock ARIZONA BIG BUCKLE NU - Pantofle - Trefa Sport .cz

Pantofle Birkenstock ARIZONA BIG BUCKLE NU

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Różowy
  • gender: female
  • SIZE: 37


Pantofle Birkenstock ARIZONA BIG BUCKLE NU jsou nadčasově pojatým modelem, jenž už po desítky let přináší komfort nošení ženám i mužům. Elegantní vzhled jim dodávají velké zlatě se lesknoucí označené přezky. Svrchním materiálem je hovězí kůže, nubuk, s tloušťkou 2,8 - 3,2 mm a zahlazenými okraji. O příjemné nošení tohoto modelu se stará anatomicky tvarovaná vložka z korku a semiše. Podešev byla vyrobena ze superlehké, otřesy tlumící EVA pěny. Vyrobené v Německu.​e nejvýznamějším prvkem všech modelů. S její perfektně provedenou konstrukcí získá nositel dojem, jako by stál na vrstvě jemného písku. I mnohahodinové chození v takovém produktu bude stále příjemnou záležitostí. Napomáhá ke správnému držení těla a zabraňuje vzniku otlačenin.

Kategorie sportovního zboží: DÁMCZÉ | OBUV | Pantofle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Pantofle Birkenstock ARIZONA BIG BUCKLE NU ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz