Zobrazit větší

Pantofle Birkenstock ARIZONA EVA

4044477767475

A35:1013094-turquoise (pro objednávky)

Nové

Pantofle ARIZONA EVA jsou mezi bohatou nabídkou značky Birkenstock naprostou klasikou. Vzhledově inspirované pantoflemi s korkovou podešví. Vznikly...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 945 Kč

Více informací:

Pantofle Birkenstock ARIZONA EVA - Pantofle - Trefa Sport .cz

Pantofle Birkenstock ARIZONA EVA

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Blue
  • gender: female
  • SIZE: 36


Pantofle ARIZONA EVA jsou mezi bohatou nabídkou značky Birkenstock naprostou klasikou. Vzhledově inspirované pantoflemi s korkovou podešví. Vznikly celé z vysoce kvalitní syntetické EVA pěny. Superlehké a neobyčejně pohodlné. Anatomicky tvarovaná stélka. Nenasakují vodu. Vyrobené v Německu.​e velmi odolným a kvalitním umělým materiálem s nízkou hmotností, ideální úrovní ohebnosti a dobrými amortizačními vlastnostmi, nezávadným lidské pokožce. Pohlcuje otřesy a tlak nerovného podloží. Chůze v obuvi s podešví z EVA pěny je proto velmi pohodlná.​e nejvýznamějším prvkem všech modelů. S její perfektně provedenou konstrukcí získá nositel dojem, jako by stál na vrstvě jemného písku. I mnohahodinové chození v takovém produktu bude stále příjemnou záležitostí. Napomáhá ke správnému držení těla a zabraňuje vzniku otlačenin.

Kategorie sportovního zboží: DÁMCZÉ | OBUV | Pantofle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Pantofle Birkenstock ARIZONA EVA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz