Zobrazit větší

Mikina Peak Performance GROUND HOODIE

5713114609896

A35:G66046074-m03 (pro objednávky)

Nové

GROUND HOODIE WO od Peak Performance je klasickou mikinou s velkou kapsou na břiše. Její pohodlně padnoucí střih a materiál, příjemný na dotek,...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 682 Kč

Více informací:

Mikina Peak Performance GROUND HOODIE - Mikiny - Trefa Sport .cz

Mikina Peak Performance GROUND HOODIE

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Gray
  • gender: female
  • SIZE: S


GROUND HOODIE WO od Peak Performance je klasickou mikinou s velkou kapsou na břiše. Její pohodlně padnoucí střih a materiál, příjemný na dotek, budou mít z;a výsledek, že se s ní nebudete chtít po celý den rozloučit. Vznikla ze směsi vysoce kvalitní měkké bavlny. Do velké kapsy na břiše je možné ukrýt drobnosti nebo ohřát prochladlé ruce. GROUND HOODIE WO se stane skvělým doplňkem sportovních i městských stylizací. Nenahraditelná klasika pro každé roční období. Její originální vzhled je dokreslen potiskem na hrudi.

Kategorie sportovního zboží: Mikiny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Mikina Peak Performance GROUND HOODIE ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz