Zobrazit větší

Mikina Peak Performance RIDER ZIP HOODED

5713114596592

A35:G66363032-50 (pro objednávky)

Nové

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 804 Kč

Více informací:

Mikina Peak Performance RIDER ZIP HOODED - Mikiny - Trefa Sport .cz

Mikina Peak Performance RIDER ZIP HOODED

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: male
  • SIZE: S


​d Peak Performance je univerzální, široce uplatnitelnou outdoorovou mikinou, vyrobenou z umělých vláken. Je možné ji nosit samostatně, nebo jako druhou vrstvu oblečení pod bundu nebo větrovku. Ve spojení s vrstvou termoprádla a funční bundou se stane ideálním oblečením i do chladnějších a deštivých dnů. Jako vrchní vrstva oblečení se uplatní ideálně z;a suchého počasí, kdy nefouká silnější vítr. Prodloužený límec kolem krku lze i ve spojení s kapucou vhodně upravovat a dopasovat. Materiál produktu, z něhož mikina vznikla, má termoaktivní vlastnosti. V případě zapocení rychle pohlcuje vlhkost a páry, přenáší je ven a rychle schne. Díky příměsi elastických vláken nebude mikina bránit pohybům těla a stane se na nošení velmi příjemným modelem. O zahřátí prochlazených rukou se postará dvojice kapes na břiše se svislým zapínáním na zip. Bez obtíží do nich bezpečně umístíte také drobné předměty. RIDER ZIP HOODED je ideální volbou pro osoby, které hledají univerzální funkční mikinu, vhodnou pro potřeby turistiky, aktivního venkovního tréninku, běhání nebo víkendového outdoorového pobytu.
Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Mikiny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Mikina Peak Performance RIDER ZIP HOODED ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz