Zobrazit větší

Mikina Peak Performance ORIGINAL HOODIE

5713114593836

A35:G66761035-5fa (pro objednávky)

Nové

ORIGINAL HOODIE od Peak Performance je klasickou mikinou s velkou kapsou na břiše. Její pohodlně padnoucí střih a materiál, příjemný na dotek,...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 056 Kč

Více informací:

Mikina Peak Performance ORIGINAL HOODIE - Mikiny - Trefa Sport .cz

Mikina Peak Performance ORIGINAL HOODIE

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Orange
  • gender: male
  • SIZE: XXL


ORIGINAL HOODIE od Peak Performance je klasickou mikinou s velkou kapsou na břiše. Její pohodlně padnoucí střih a materiál, příjemný na dotek, budou mít z;a výsledek, že se s ní nebudete chtít po celý den rozloučit. Vznikla ze směsi vysoce kvalitní bavlny. Látka je z lícové strany hladká, zevnitř naopak s hebkým kožíškem. Do velké kapsy na břiše je možné ukrýt drobnosti nebo ohřát prochladlé ruce. ORIGINAL HOODIE se stane skvělým doplňkem sportovních i městských stylizací. Nenahraditelná klasika pro každé roční období. Její nadčasový klasický vzhled je dokreslen stylovou výšivkou, představující logo výrobce.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Mikiny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Mikina Peak Performance ORIGINAL HOODIE ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz