Zobrazit větší

Mikina Sportalm SPONGE

9009463791624

A35:939215734-16 (pro objednávky)

Nové

Dámská mikina s kapucou Sportalm SPONGE z řady Under Water Lov ve sportovním provedení. Po celém svém povrchu ozdobená potiskem v podobě názvu...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 3 699 Kč

Více informací:

Mikina Sportalm SPONGE - Mikiny - Trefa Sport .cz

Mikina Sportalm SPONGE

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Blue|Print
  • gender: female
  • SIZE: S


Dámská mikina s kapucou Sportalm SPONGE z řady Under Water Lov ve sportovním provedení. Po celém svém povrchu ozdobená potiskem v podobě názvu značky, mísícím se s motivem pásků a řetízků. Zapínání pomocí obousměrného zipu. Kapuca, rukávy a spodek byly zakončeny sportovně laděným stahovacím lemem. Širokým lemem zakončená kapuca. Vybavená dvěma kapsami. Na bocích má mikina široké pruhované lampasy, označené názvem značky. Kapucou je vedena tlustá označená tkanice. Jezdec zipu je vybaven kovovým přívěškem v podobě loga značky.

Kategorie sportovního zboží: Mikiny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Mikina Sportalm SPONGE ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz