Zobrazit větší

Brusle MASTER Maple 2v1 Blue 30-33

8592833006301

A6:21104 (pro objednávky)

Nové

Dětské letní i zimní brusle MASTER Maple 2 v 1 30-33 Juniorské brusle MASTER Maple je možné díky vyměnitelnému podvozku změnit z kolečkových...

Více informací:

Výrobce: Master

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 799 Kč

Více informací:

Brusle MASTER Maple 2v1 Blue 30-33 - Kolečkové brusle - Trefa Sport .cz

Brusle MASTER Maple 2v1 Blue 30-33

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: Bílé,Modré
  • Velikost: 30,31,32,33
  • Velikost koleček: Méně než 80 mm
  • Tvrdost koleček: 82 - 83 A
  • Hmotnost produktu: 3.1 kg


Dětské letní i zimní brusle MASTER Maple 2 v 1 30-33 Juniorské brusle MASTER Maple je možné díky vyměnitelnému podvozku změnit z kolečkových bruslí na plnohodnotné zimní brusle. Nepochybnou výhodou je nastavitelná velikost, která pokryje hned 4 velikosti, tím pádem nemusíte svým dětem kupovat rok co rok nové brusle. Kolečkové brusle jsou dnes jednou z nejoblíbenějších městských sportovních aktivit a vlastnit jeden pár kvalitních bruslí by měl každý aktivní člověk. Není nic jednoduššího, než si obout brusle a vyrazit na výlet s přáteli nebo rodinou. Bruslení si užijí jak děti, tak i dospělí, nezávisle na tom, jestli jezdíte vytrvalostní závody nebo se projedete kolem domu. Dejte svému tělu potřebnou porci pohybu a spojte příjemný výlet se sportem, který je v dnešní uspěchané době tak důležitý. Zimní brusle využijí Vaše děti při mrazivém počasí, kdy přehrady a rybníky poskytují výborné podmínky pro bruslení. Ke kolečkovým i zimním bruslím patří kvalitní příslušenství, které Vám zajistí potřebný komfort při bruslení. Nezapomeňte si proto vybrat vhodnou přilbu, chrániče i sportovní oblečení. Technická data:

regulovatelná velikost s pojistkou (bez klíče)
podvozek: PP
ložiska: ABEC 5
kolečka: PU 72 mm 82A
nerezový nůž: 265 mm
zapínání: dvojitá spona s pojistkou, suchý zip, šněrování
vyměnitelný nástavec-nůž nebo kolečka
vyměnitelné figurové-hokejové ostří z nerez oceli
třída B (váha uživatele: 20-60 kg)
velikost 30-33

Kategorie sportovního zboží: Sport | Skate & in-line | In-line bruslení | Kolečkové brusle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Brusle MASTER Maple 2v1 Blue 30-33 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz